Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Gdzie jest czujnik tylnej klapy 146 ?

  1. #1
    Rysiek146Kraków
    Gość

    Domyślnie Gdzie jest czujnik tylnej klapy 146 ?

    Witam. Mam pytanko , czy ktoś wie gdzie jest czujnik tylnej klapy (bagażnika) w 146 ? Od 2 dni świeci mi się "otwarta" tylna klapa a co za tym idzie centralny wykrywa ją i nie chce zamknąć auta. Kluczykiem normalnie się zamknie auto ale bez alarmu. Mam problem z centralnym w drzwiach kierowcy. Czy to może mieć coś wspólnego ze sobą? Wiecie może jak rozebrać boczek drzwi przednich ??
    Pozdrowienia.

  2. #2
    luciano
    Gość

    Domyślnie Re: Gdzie jest czujnik tylnej klapy 146 ?

    Cytat Napisał Rysiek146Kraków
    Witam. Mam pytanko , czy ktoś wie gdzie jest czujnik tylnej klapy (bagażnika) w 146 ?
    Sprawdź może tu

  3. #3
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    W twoim linku jest centralka sterująca zamkiem centralnym, a czujnik zdaje się jest w samym zamku

  4. #4
    luciano
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisiol
    W twoim linku jest centralka sterująca zamkiem centralnym, a czujnik zdaje się jest w samym zamku
    Ale byłem blisko

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar kaes
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 145 1,4 bx 1995
    Postów
    787

    Domyślnie

    A w mojej takowej nie ma i tył mam niezabezpieczony alarmem...
    Wziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum...Co to było? Takie szybkie i piękne?
    To 145 boxerek oczywiście!

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kozi_Lukasz
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    Było AR 146 1.4TS, 166 2.4 JTD 2000r. Jest AR 159 2.4JTDm 2008, Giulietta Sprint 2015 170 TCT
    Postów
    338

    Domyślnie

    odnosnie rozbierania boczku drzwi to wszystko jest ładnie opisany w manualu .. taki okolo 150 mb w pdf .. chodzi gdzies po forum link do tego.
    Na szybko moge powiedziec ze musisz zdjąć najpierw głosniczek sopranowy znajdujacy sie przy szybie. aby to zrobic musisz wykrecic mala srubke ktora widac dopiero przy otwartych drzwiach , a pozniej mocniej troche pociagnac ( ale bez przesady aby zaciskow nie polamac) . Pod tym glosniczkiem jest jedna sruba do odkrecenia boczkui. Musisz takze zdjac oslonke klamki (uprzednio wyciagnac mała zaslepke pod klamką) .. tam tez jest śruba. Kolejna jest ukryta pod owalna zaslepka na .. hmm jak to nazwac .. chyba podlokietniku. z 5 -10 cm wyzej jest ostatnia 4 sruba widac ja patrzac od dolu) . Glosnik takze sluzy jako mocowanie boczku wiec takze go zdemontuj. No i zostalo Ci delikatnie "wyrywać" tapicerke z plastikowych zaczepów . nie przejmuj sie jesli jakis polamiesz .. koszt okolo 1 zl za sztuke

    milej zabawy

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-12-2013, 10:31
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-10-2012, 21:33
  3. zamek do tylnej klapy sw a czujnik zamknięcia
    Utworzone przez Pangien w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-12-2011, 01:56
  4. [GTV] Gdzie jest przekaźnik ogrzewania tylnej szyby?
    Utworzone przez Czarna Żmijka w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 19:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory