[146] Buja na 1 i 2 biegu

  • Autor wątku Autor wątku k3ermit
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

k3ermit

Guest
Moja alfa ze 100 tyś przebiegiem z 98 roku zaczęła się dziwnie zachowywać. Podczas rozpędzania się na 1 i 2 biegu samochód tak jakby dawał gazu po czym na sekundę tracił moc i znów powracał do pełni swoich sił i tak powtarza się to kilka razy póki nie osiągnę + 40 km/h co w efekcie daje wrażenie bujania samochodu (jest to płynne, nie szarpie samochodem).

Przy okazji spytam, czy w alfach 146 jest kontrolka od abs? (jeśli jest to dlaczego mi się nie pali?) Ostatnio przeglądając bezpieczniki zauważyłem ze jest bezpiecznik od abs (sprawny) co wzbudziło u mnie zdziwienie, byłem pewien że nie mam abs-u.
 
może trzyma ci zacisk albo tarcza sprzęgła żegna się z żywotem.
 
Może najpierw zgadniemy jaki Ty mozesz miec silnik...
 
zacznij od kabli WN i swiec ktore moga byc stare i przerywaja a przy wyzszych predkosciach moment oddaje skrzynia wiec tego nie wyczuwasz

co do abs to podepnij sie pod komputer bo raczej dioda sie nie przepalila w zegarach
 
Amortyzatory
Powrót
Góra