Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Temat: czy wejdzie 9 cali do alfy 146?

  1. #11
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Na polskie warunki 17 to mordenga, dla Ciebie i samochodu. Na polskie warunki to max 15.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    mialem w p.d. i posprzedawalem:D
    Postów
    61

    Domyślnie

    215 40 16 :mrgreen:

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    mnie tam jakos szprychy do alfy sie nie widzą, ale fele fajne bo to oryginały abartha i kiedys takich szukałem do tempry :twisted:

    pozniej znalzalem cos takiego ale jeden sezon przejechalem i powiedzialem nigdy wiecej :mrgreen: (tez 215/40/16)

  4. #14
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    michas...fajne ranty. Podobają mi się takie fele. Jednak ja do swojej wole załadować oryginalne "tarcze telefoniczne"

    Alfista...może to dziwne, ale przed Alfą też miałem Tempre 8) . Ale nie kombinowałem i zarzuciłem tylko Golfikowskie 15-stki BBS

  5. #15
    ANGEL
    Gość

    Domyślnie

    Ostatnio kumpel mnie poprosil o przymierzenie 16/9 Borbet A na tyl miodzio weszly oponka 205/50/16 min wystawal rancik ET 15... przod odpadl koszmar wygladala...

    Co do 17 ja dawalem rade po naszych polskich drogach, oczywiscie kazda koleina byla moja i trzeba bylo sie przyzwyczaic jak samochod sam wybieral pas na ktorym chce jechac.

    Obecnie planuje zalozyc w/w Borbety do Alfy 155, tyle ze szukam na przod szer 7.5 cala, poniewaz 9 nie wchodzi a dorabianie nadkoli lub poszerzanie blotnikow nie widzi mi sie w tak pieknym aucie...

    Nie uznaje pol-srodkow...

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    IMO te czarne szprychówy nijak się komponują z 146
    1984 GTV6 3.2 24V

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    mialem w p.d. i posprzedawalem:D
    Postów
    61

    Domyślnie

    ehh zdjecia jakos nie ukazuja tego ale wyglada moim skromnym zdaniem rewelacyjnie

    nie sa czarne sa ciut ciemniejsze niz kolor auta jakos tak to wszystko dziwnie wyszlo

    no to moze jeszcze jakas fotka jesli obowiazuje jakis limit jesli chodzi o wklejanie fotek prosze mnie wtajemniczyc nie chce serwera zapychac :wink:

  8. #18
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    najpierw to ją ladnie wypucuj, opony na błysk i wtedy fote zapodaj bo tak to trudno ocenic ale moim zdaniem nadal ten wzor do alfy nie pasi :mrgreen:

  9. #19
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    267

    Domyślnie

    witam ja tez sie zastanawiam nad kupnem felg (nie chcialem zakładać kolejnego tematu) i dostałem taka propozycje: felgi jak na zdjeciu a opony 205/50/15 ale niestety nie iwem ile cali... czy takie cos nie bedzie obcierało mi o nadkola??nie wie ktoś moze?

    zdjęcie

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    mialem w p.d. i posprzedawalem:D
    Postów
    61

    Domyślnie

    szerokosc bedzie 7 cali ale wszystko zalezy od Et felgi

    ja mam te moje 7,5 cala Et 38 i jest na rowno z nadkolami tylko ze opony 205 50 to takie troche balony

    ile masz zaplacic za te felgi? z oponami czy bez?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory