Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Temat: [145] Zakładam sterownik zamka centralnego

  1. #11
    Miedziak
    Gość

    Domyślnie

    Ja oddałem auto elektrykowi i zrobił mi to na miejscu szybko ( 15 min) tanio ( 100zł sterownik już wliczony) i działa bez problemu. Polecam taką opcję oszczędność czasu i ewentualnych kosztów w przypadku, gdy pójdzie coś nie tak przy samodzielnym montażu :-) Zainteresowanym z krakowa i okolic mogę podać adres. Facet jest solidny to widać i słychać.

  2. #12
    czart79
    Gość

    Domyślnie

    Ja oddałem auto elektrykowi i zrobił mi to na miejscu szybko ( 15 min) tanio ( 100zł sterownik już wliczony)
    Właśnie o to mi chodziło!!! Dodatkowo, jeśli cokolwiek nawali to wiadomo gdzie jechać z reklamacją. )

    Nie da rady wszystkich srok złapać za ogon!

    pozdro Miedziak! ))

  3. #13
    kruk198
    Gość

    Domyślnie

    witam
    ale poco mam płacić 100zl za sam sterownik jak mogę mieć sterownik z alarmem za 80zl.
    A co do gwarancji to i tak ja mam na 2 lata a nie można nic tam spieprzyć przy podłączaniu
    bo niema tam nic trudnego ale jeśli ktoś nie potrafi to niech jedzie do elektryka :p

  4. #14
    maciomirek
    Gość

    Domyślnie

    Poczytałem, pomyślałem.... wasze posty i... Założyłem sobie sterownik centralnego I działa super Naprawde polecam!!! Dodam że oparłem sie na wskazówkach kolegi "kruk198" i bardzo mi pomogły
    Dzieki i pozdro!!!

  5. #15
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał kruk198
    witam
    ale poco mam płacić 100zl za sam sterownik jak mogę mieć sterownik z alarmem za 80zl.
    A co do gwarancji to i tak ja mam na 2 lata a nie można nic tam spieprzyć przy podłączaniu
    bo niema tam nic trudnego ale jeśli ktoś nie potrafi to niech jedzie do elektryka :p
    pytanko:podlaczales alarm w 145,146,155?jak sobie poradziles z czujnikami otwartych drzwi?
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  6. #16
    sidkoz
    Gość

    Domyślnie

    Mam pytanko do kolegów czy ktoś zmieniał centralkę alarmową tą która jest w bagażniku?

  7. #17
    monter
    Gość

    Domyślnie

    No w końcu tutaj dostarłem.
    Sterownik założyłem w 30 minut. Dokładnie tak jak pisał przedmówca, kabelek, niebieski, biały i dwa do zasilania. Dodatkowo mam jeszcze diodkę LED. Jak drzwi są otwarte to miga szybko, jak zamknę miga jak taka typowa "alarmowa".

    Ja nie wpinałem sie w kostkę, bo kable mam powiązane w grube wiązki i nie chciałem się w bawić tropienie gdzie które złącze jest, mam przylutowane bezpośrednio do cienkiej wiązki wychodzącej w drzwi.

    Sterownik ma też taką funkcję że sam po 15 sekundach zamyka samochód. Ma to swoje zady i walety . Na pewno jak ktoś zaponie zamknąć to nie ma się o co bać, ale jak zostawi kluczyki w środku to może być słabo . Chyba da się to wyłączyć.

    Generalnie polecam. Bardz o wygodne rozwiązanie 8)

  8. #18
    crazyqs
    Gość

    Domyślnie

    Ja na Allegro znalazłem uniwersalny sterownik zamka centralnego na pilota. Jest to firma META, cały bajer polega na tym że jedyne co musisz zrobić to podmienić sterownik, są one prawie że identyczne. Ten na pilota jest trochę wyższy i ma wystającą antenkę. Działa bezproblemowo a montaż zajmuje 2 minuty.

  9. #19
    monter
    Gość

    Domyślnie

    Oo ciekawe, daj linka.

  10. #20
    kruk198
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesio146
    pytanko:podlaczales alarm w 145,146,155?jak sobie poradziles z czujnikami otwartych drzwi?
    witam . jak otworzysz drzwi to widać krańcówkę załączającą światełko (oczywiście w słupku )
    i odkręcasz i wyciągasz ja, następnie sprawdzasz który kabel to masowy a który to + i oczywiście podłączamy sie pod ten + ,kabel wyprowadzasz w słupku i wyciągasz go tam gdzie wychodzą wszystkie kable z drzwi . z drugiej strony tej czynności już nie trzeba powtarzać będzie działało na jedne i drugie drzwi natomiast pod maskę trzeba zamontować osobno krańcówkę ponieważ tam niema

Podobne wątki

  1. Sterownik centralnego zamka 147
    Utworzone przez Bart3k w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-11-2013, 02:28
  2. [GTV Spider] Sterownik zamka centralnego
    Utworzone przez xsnailx w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-11-2011, 12:05
  3. sterownik centralnego zamka
    Utworzone przez PiotrDymek w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-05-2011, 16:23
  4. Sterownik centralnego zamka
    Utworzone przez Arek 146 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 15:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory