[155] 2.5 V6 spalony bezpiecznik

M

muzzy

Guest
Witam ponownie. Dziś moja żonka odmówiła. Zawsze wszystko było ok aż do dziś. Po uruchomieniu silnika wszystko ładnie i nagle zgasła. Spalił sie bezpiecznik w skrzynce na ścianie grodziowej (pierwszy od lewej od strony pojemnika na płyn od wspomagania). Nie było iskry. Po wymianie na taki sam jak był 7.5A znowu sie spalił. Od czego jest ten bezpiecznik? Na razie wstawiłem 15A bo taki miałem pod ręką i na takim chodzi żeby dojechać do domu, ale muszę dojść co to i zmienić na taki jaki powinien być boje sie o instalacje el.;/
 
Instrukcja niechaj będzie pomocą. Nikt nie jest w stanie stwierdzic korespondencyjnie, co się mogło stac, a z tego co wiem, gdy włożony bezpiecznik jest o wyższej wartości, nic nie szkodzi. :)
 
Może nie zaszkodzi ale jak jest za duzy to z kabelków moze zostac popiol.
 
tam powinien być bezpiecznik sondy 3A i BEZPIECZNIK POMPY PALIWA 15A A NIE 7.5A
 
Właśnie wrocilem z garazu :) okazalo sie ze przewody od sondy zostaly przypalone od portek. Jutro wymienie tą 15 na 3. Dzieki za info
 
Amortyzatory
Powrót
Góra