Luźny drążek zmiany biegów

Ja go nożem do masła wypchałem :D

Wysyłane z mojego Live With Walkman za pomocą Tapatalk 2
 
ale Tobie tak po prostu wyszedl bez problemu ? bo on jest tak zaklinowany ze ani w ta ani w ta nie pojdzie bo go blokuje
 
Tak. Na stole w w domku w kuchni.

Wysyłane z mojego Live With Walkman za pomocą Tapatalk 2
 
Luźny Drążek zmiany biegów Alfa GT 1.8 TS

Mam pytanie mam problem z dźwignia zmiany biegow wszystko działa poprawnie, biegi wchodzą gładko, nie ma żadnych zgrzytów itp. Problem jest tylko kiedy już bieg jest wbity i jadę,dzwignia lekko tańczy, widziałem w komentarzach na ten temat że może to być ten plastik który trzeba wymienić od dolu, tylko nie wiem dokładnie który to. A może się mylę. Pomóżcie proszę dokładnie jest to Alfa GT 1.8TS 2007r.
 
Wpisz w necie frazę: zestaw naprawczy zmiany biegów alfa gt.
147 i 156 pewnie mają to samo, więc zakładam, że możesz szukać też dla tych modeli. Chodzi o ten biały plastik, w którym jest zamocowany drążek zmiany biegów.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra