Luźny drążek zmiany biegów

Maly7

Nowy
Rejestracja
Maj 6, 2013
Postów
86
Lokalizacja
Szprotawa
Auto
Alfa Romeo 147 1.6 TS 105 KM, 2001 r.
Witam, na wstępnie chciałbym poinformować, że wiem o kilku podobnych istniejących tematach, lecz nigdzie nie ma odpowiedzi na moje pytanie, są sprzed kilku lat i nie chcę ich odkopywać.
Otóż mam luźny drążek zmiany biegów i wiem, że pęknięty jest tam plastik (tak mi się wydaję, ponieważ luzy są spowodowane tym, że drążek opada lekko z lewej strony na dole). Dojść do tej części trzeba podobno od spodu. Więc moje pytanie brzmi, jak zdjąć osłonę termiczna (już po odkręceniu tłumika), ponieważ jest ona u mnie zamocowana tak jakby nitami i jak później ją założyć z powrotem? I jeszcze jak wygląda to już po zdjęciu osłony? Wszystko jest już widoczne czy trzeba coś jeszcze ściągać?
 
Robiłem to ostatnio. Naprawde banał choć dużo dłubania. U mnie osłona termiczna jest przynitowana do tunelu i z nim odeszla po odkręceniu więc nie musiałem ją roznitowywać. Ogólnie cały wic polega na tym że trzeba cały tunel demontować od spodu a nie samą oslone termiczną.
 
Tak, jak kolega kak-tus napisał - trzeba opuścić wydech, odłączyć linki ręcznego hamulca i odkręcić całą blachę wraz z przynitowaną osłoną, do której jest zamocowane łoże dźwigni zmiany biegów i dźwignia hamulca ręcznego.
 
Ten plastik da sie dokupic ? jak tak czesc sie nazywa

- - - Updated - - -

Ten plastik da sie dokupic ? jak tak czesc sie nazywa
 
- - - Updated - - -

Da się - to się nazywa zestaw naprawczy lewarka zmiany biegów.

Tylko uważaj bo do 147 jest inny, niż do 156 i nie pasuje od seicento.
Tu sobie poczytaj: http://www.forum.alfaholicy.org/147/97456-zestaw_naprawczy_wybieraka_1_6_16v_105km.html

dokładnie jak SG0240 napisał przeczytaj mój temat i nie daj się oszukać bo gość u którego zamawiałem zestaw regeneracyjny do dnia dzisiejszego mi nie wieży, że mi nie pasował więc odesłałem :)
http://www.forum.alfaholicy.org/147/97456-zestaw_naprawczy_wybieraka_1_6_16v_105km.html
 
Ostatnia edycja:
A tak w ogóle to nie polecam jazdy z luźnym lewarkiem.
W moim przypadku po 2 dniach takiej jazdy straciłem pierwszy i drugi bieg i musiałem ruszać z trójki.
Doraźnie ratowałem się długim śrubokrętem, którym od czasu do czasu wcskałem z powrotem tuleję metalową wyłażącą z pęknietego plastiku.

- - - Updated - - -
 
- - - Updated - - -

A tak w ogóle to nie polecam jazdy z luźnym lewarkiem.
W moim przypadku po 2 dniach takiej jazdy straciłem pierwszy i drugi bieg i musiałem ruszać z trójki.
Doraźnie ratowałem się długim śrubokrętem, którym od czasu do czasu wcskałem z powrotem tuleję metalową wyłażącą z pęknietego plastiku.

- - - Updated - - -
taa miałem to samo padł 1 i 2 bieg dosłownie 5 razy ruszałem z 3 i podło sprzęgło... zaczeło sie slizgac. Wiec wymien jak najszybciej :)
 
O kurde, ja jeżdżę już jakieś pół roku i poprzedni właściciel też trochę z tym jeździł. W najbliższym czasie muszę się za to zabrać. Dzięki za odpowiedzi i podesłanie linków do części, ponieważ sam nie mogłem znaleźć :)
 
Mam problem a mianowicie nie moge odczepic tych gum co trzymaja tlumnik, ma ktos jakis patent na sciaganie tego ?
 
Wd40 i płaski śrubokręt. Mnie pomogło.

Wysyłane z mojego Live With Walkman za pomocą Tapatalk 2
 
To jeszcze ja zadam jedno pytanie. W sobotę zabieram się za robotę, tłumik trzeba ściągać cały, czy po prostu można go jakoś poluzować? A i jeszcze od środka też trzeba rozkręcać ten tunel (ten z podłokietnikiem), czy to nie jest potrzebne?
 
to ja sie dolacze do pytania kolegi i prosil bym o mniej wiecej taki poradnik krok po kroku co zrobic bo odpiolem juz te wieszaki tlumnika ale zatrzymalem sie na odkrecaniu srob, jest ich tam sporo i nie chca sie odkrecac a niestety grzechotki nie mam. tak ze prosze o jakis poradnik i odpowiedzenie na pytania kolegi. Dzis sie tak wkir na tych srobach ze nie moglem juz dalej robic tego...
 
Mam problem a mianowicie nie moge odczepic tych gum co trzymaja tlumnik, ma ktos jakis patent na sciaganie tego ?

Ja smarowałem otwory wazeliną cieniutkim srubokrętem (nie niszczy gumy), a potem mocny srubokręt. Jeśli gumy masz stare, warto rozważyć wymianę na nowe - wtedy możesz ciąć nożem.

- - - Updated - - -

To jeszcze ja zadam jedno pytanie. W sobotę zabieram się za robotę, tłumik trzeba ściągać cały, czy po prostu można go jakoś poluzować? A i jeszcze od środka też trzeba rozkręcać ten tunel (ten z podłokietnikiem), czy to nie jest potrzebne?

Ja opuszczałem cały. tam jest za mało miejsca i po małym poluzowaniu obawiam się, że nic nie zrobisz.
Od środka trzeba tylko demontować mieszek i gumę osłaniającą łożysko lewarka.

- - - Updated - - -

to ja sie dolacze do pytania kolegi i prosil bym o mniej wiecej taki poradnik krok po kroku co zrobic bo odpiolem juz te wieszaki tlumnika ale zatrzymalem sie na odkrecaniu srob, jest ich tam sporo i nie chca sie odkrecac a niestety grzechotki nie mam. tak ze prosze o jakis poradnik i odpowiedzenie na pytania kolegi. Dzis sie tak wkir na tych srobach ze nie moglem juz dalej robic tego...

Te śruby są proste do odkręcenia - wystarczy dobry klucz nasadowy z przedłużką. Nie za bardzo rozumiem, dlaczego masz taki problem - może działasz tylko kluczem płaskim, to wtedy rzeczywiście mogą być kłopoty.
 
dobra jestem juz po rozmatowaniu wszystkiego i teraz jestem przed wyjeciem tego plastiku, jak to nalezy zrobic ?

- - - Updated - - -

jest tam taki bolec ale za nic sie go nie da wyciagnac a on trzyma...
 
Musisz go wyjać. On jest na klikniecie.

Wysyłane z mojego Live With Walkman za pomocą Tapatalk 2
 
wlasnie sek w tym ze on nie chce wyjsc podwadzam go krece i nic
 
Amortyzatory
Powrót
Góra