Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Temat: Jakie głośniki do oryginalnego radia 147

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    Jeden zmieni głośniki, doda używany wzmacniacz, i Będzie bardzo zadowolony, a inny wlozy 5tysiecy a później sprzedajac auto warte 2tys wystawi za 7 i powie że a tak.car audio tyle warte, ale ktoś ma.te audio w dupie i powie żebyś se je zdemontowal bo autem się jeździ a nie tanczy. A jak czytam post " bez 3-4 tysi nie podchodz do tematu" to mi się śmiać chce. Alfa to nie vw czy bmw żeby otworzyć bagażnik i żeby gralo na całe osiedle. Większości (i mi) wystarczy zmiana glosnikow nawet przednich na lepsze i czuc już różnice (a teraz hejt)
    Pozdro

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Reda/Trójmiasto
    Auto
    AR 164 3.0V6 Super '97
    Postów
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał czosnek1802 Zobacz post
    Jeden zmieni głośniki, doda używany wzmacniacz, i Będzie bardzo zadowolony, a inny wlozy 5tysiecy a później sprzedajac auto warte 2tys wystawi za 7 i powie że a tak.car audio tyle warte, ale ktoś ma.te audio w dupie i powie żebyś se je zdemontowal bo autem się jeździ a nie tanczy. A jak czytam post " bez 3-4 tysi nie podchodz do tematu" to mi się śmiać chce. Alfa to nie vw czy bmw żeby otworzyć bagażnik i żeby gralo na całe osiedle. Większości (i mi) wystarczy zmiana glosnikow nawet przednich na lepsze i czuc już różnice (a teraz hejt)
    Pozdro
    Gdzie jest napisane że im drożej tym głośniej?
    Kto Ci broni wymontować sprzęt przed sprzedażą auta?
    Co ma wartość sprzętu do wartości auta?

    Wejdż sobie na specjalistyczne forum o ca i spróbuj wyczuć klimat.
    Mowa o kategorii soundquality a nie spl.
    Jak raz posłuchasz takiego auta to Ci gwarantuję że ze wstydu się zapadniesz pod ziemię za ten wpis.

    Ja dla przykładu wydaje na sprzęt dużo więcej jak 3-4 tysie i jest mi z tym dobrze bo to lubię.
    I co? Według Ciebie jestem frajerem? Bo tylko tak można zrozumieć twoje wypociny.

    Nie krytykuj czegoś o czym nie masz bladego pojęcia.

    I wiesz co jeszcze? Powiedz w jakim regionie się spotujesz w gronie alfaholików.
    Specjalnie się wybiorę i dam Ci posłuchać bo uwielbiam obnażać takich ludzi z klapkami na oczach.
    Ostatnio edytowane przez Mehow ; 15-10-2015 o 22:48

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    Zgorzelec. Tylko i wyłącznie. Wpadaj, obnazysz ale siebie, bo ja osobiście cie wysmieje że wydajesz takie hajsy na muzyke w aucie bo mnie to w ogóle nie rusza, ale co kto woli, lepiej kogoś hejtowac niż przyjac na klate to że każdy ma prawo mieć własne zdanie na ten temat i zdania nigdy nie zmienie, sorry taki mamy klimat.

    - - - Updated - - -

    Ja mam gdzieś to kto ile wydaje, dla mnie to bezsens bo jak chce posluchac dobrej muzyki to se w domu puszcze albo na impreze pójdę. Ale tak jak już wspomniałem większość ma ból dupy jak ktoś ma inne zdanie

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Reda/Trójmiasto
    Auto
    AR 164 3.0V6 Super '97
    Postów
    46

    Domyślnie

    Mieć inne zdanie a wyśmiewać to dwie pary kaloszy.
    Miej szacunek dla czyichś zainteresowań.
    Czaisz różnicę?

  5. #25
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    Naucz się czytać że zrozumieniem i troszkę szacunku do innych użytkowników forum, czaisz różnice? Kończę na tym dyskusje z tobą, jak byś czytal to co pisze, to bys się doczytal że mam gdzieś to ile kto wydaje na jakieś sprzęty muzyczne. Autor tematu zadal pytanie więc mu też coś odpowiedZialem a nie tobie. Tak więc wracając do tematu jak jesteś tak jak ja, typowym czlowiekiem który chce poprawic troszkę jakość dzwieku, to zaczął bym od wymiany samych przednich glosnikow, i ustawienie balansu 70 przód 30 tył. Ja tak jeżdżę na seryjnych i podoba się mnie to o wiele bardziej niż 50/50 (ale ja jestem typowym laikiem więc mam swoje odczucia...) niebawem zmieniam przednie i tylnie głośniki na trochę lepsze(nie celuje wcale w jakkes hertze czy jak im tam) i podzielę się z tobą opinią na pw
    Pozdrawiam autora tematu

  6. #26
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mat147
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mehow Zobacz post
    Mieć inne zdanie a wyśmiewać to dwie pary kaloszy.
    Miej szacunek dla czyichś zainteresowań.
    Czaisz różnicę?
    Ale miej sobie zainteresowania, tylko po co takie gadanie że bez większej kasy się nie da? Nie obchodzi mnie to ile ty masz ale jak masz i to lubisz to sobie kupuj drogi sprzęt ale jak byś nie zauważył to może nie każdego stać na nie wiadomo co albo po prostu nie chce wydawać tyle na sprzęt. Szczerze lubisz aż tak chwalić się cyferkami?? Swoją drogą jak masz ochotę to wpadaj do Zgorzelca i pochwal się tym super sprzętem, może poczujesz się lepiej, po za tym ja akurat mam w aucie sporo tańszy sprzęt i jest mi z nim bardzo dobrze


  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Reda/Trójmiasto
    Auto
    AR 164 3.0V6 Super '97
    Postów
    46

    Domyślnie

    Teraz się odzywasz? Koleżka ponawrzucał i poczułeś się silniejszy?

    Ja nikogo nie zmuszam ani nie namawiam na wydanie bóg wie jakich pieniędzy.
    Jedynie starałem się uświadomić że poprawny system tyle kosztuje.
    Wszystko poniżej tej kwoty jest leczenie syfa pudrem.

    Niech sobie każdy robi te pseudoaudiopoprawy jak mu pasuje.

  8. #28
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Jarocin, Poznan
    Auto
    Alfa 147 1.9 jtdm 16v 150km fl, Alfa Giulietta 2016 1.4 M-Air.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Przydałby się moderator. Osobiste wycieczki się porobiły. A audio jest już tak, że są osoby, które szukają poprawy. Jeżeli nowe audio jest lepsze to są już zadowolone. Są też osoby, które ciągle gonią przysłowiowego króliczka. Chcą ciągle czegoś lepszego i wydają na to naprawdę duże pieniądze. Jedno jest pewne im większy budżet, tym większa szansa na lepsze brzmienie. Ale nie każdy jest audiofilem i myślę, że autor tematu będzie zadowolony z odczuwalnej poprawy dźwięku w porównaniu ze sprzętem fabrycznym. 1000 czy 1500 zł wydane na nowy sprzęt wraz z wygłuszeniem drzwi da mu możliwość cieszenia się lepszą jakością dźwięku. Myślę, że właśnie o to chodzi. Pozdrawiam.

  9. #29
    Użytkownik Embrion Avatar ice_cube
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Wyszków
    Auto
    AR 147 1.9 JTD 140KM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Temat do zamknięcia. I tak nic nie wnosi i tak, sam sobie poradzę i jak poprawię seryjne audio to opisze to w osobnym temacie dla osób takich jak ja, a jest trochę takich osób, dostałem sporo PW

  10. #30
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTD
    Postów
    38

    Domyślnie

    Podepnę się pod wątek, żeby nie tworzyć nowego. Potrzebuję wymienić głośniki z tyłu, dla bezpieczeństwa na jak najbardziej zbliżone do oryginałów. Po prostu jeden już charczy, a chyba i tak parami się wymienia. Ewentualnie czy mogę przednie przełożyć do tyłu, a do przodu ciut lepsze kupić, ale też nie jakieś nie wiadomo jak super. Czy to są takie same głośniki? Będę i tak tapicerkę ściągał, więc mogę coś porobić, drzwi mam wytłumione, ale radia zmieniać nie będę raczej. Ma grać jak w nowej alfie ze standardowym audio Chodzi mi głównie o tył bo charczy, ale że przód ważniejszy to rozważam taką właśnie opcje. Pozdrawiam
    P.S. Czy takie Kenwoody będą pasowały? https://allegro.pl/oferta/kenwood-gl...9-c64db0561ad9
    Ostatnio edytowane przez koniksk ; 16-09-2020 o 09:49

Podobne wątki

  1. Tuba do oryginalnego radia 156
    Utworzone przez rafalfa w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-01-2016, 15:23
  2. [159] Subwoofer do oryginalnego radia
    Utworzone przez Danielos80 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2014, 11:06
  3. kod oryginalnego radia
    Utworzone przez groszekk w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-05-2013, 23:11
  4. [159] Głośniki do oryginalnego radia
    Utworzone przez Johny3 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-03-2012, 20:28
  5. Wyjęcie oryginalnego radia
    Utworzone przez magic10 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 15:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory