pomocy!

lukas1993

Nowy
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
154
Auto
Alfa 147 1.6 16v twin spark
Nie wiem jak to opisać, ale moze ktoś z Was alfaholicy miał taki przypadek?
-przy wolnej stalej jeździe do 30km/h,
- dochamowywniu i hamowaniu
niemiłosiernie skrzypi trzeszczy nie wiem jak to określić. coś jakby chyba gumy...
słyszalne jest to raczej tylko wewnatrz pojazdu.
dodam że wymieniałem hamulce przód z tarczami, a dzisiaj jeszcze cały wydech auto wisiało na gorze jakiś tam czas... wcześniej taich objawów nie miałem...
 
Pewnie wahacze górne. Kiedy były wymieniane i na jakiej firmy?

Pojeździj kilka dni, powinno się ułożyć i przestać trzeszczeć.
 
Myślisz że to górne.? Nie wymienialem wogole jeszcze... Wiem że mechanik wspawal mi złączka elastyczna ale krótsza niż powinna być, może mieć to znaczenie? Nie ma to jakiegoś powiązania? Zanim oddałem auto nie miałem takich objawów
 
Też bym obstawiał, to co sugeruje LukaSS.
 
Na forum z takiej opisu możemy tylko gdybać. Podjedź na jakąś ogarniętą Stację Kontroli Pojazdów i niech Ci sprawdzą hamulce i zawieszenie. Za 20zł będziesz miał pewną diagnozę, a nie zgadywanie.
 
Już wiem co było... Krzywa Piasta i łożysko... Wymienilem i cisza
 
Amortyzatory
Powrót
Góra