Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Demontaz klamki drzwi od strony pasazera oraz listwy pod szyba

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    147 JTD
    Postów
    16

    Domyślnie Demontaz klamki drzwi od strony pasazera oraz listwy pod szyba

    Zdjalem boczek, odkrecilem 2 sruby trzymajace klamke, przesuwa sie w prawo i wychodzi na ok 1cm i sie klinuje, domyslam sie, ze przydaloby sie odpiac ciegno, niestety od strony tapicerki nie widze takiej mozliwosci, a od zew wychodzi tylko troszke, chodciaz wtedy widze zatrzask ciegna. Jest na to jakis sposob? Przy okazji zanim cokolwiek zepsuje zapytam o czarna listwe pod szyba tych samych drzwi. Lusterko mam juz zdemontowane, co dalej? Nie widze zadnych srub mocujacych, domyslam sie wiec, ze sa zatrzaski, nie wiem w ktora strone przesuwac listwe.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar gruber007
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    SCI
    Auto
    147FL 1.6 Blu Montecarlo
    Postów
    234

    Domyślnie

    Cytat Napisał alexr Zobacz post
    Zdjalem boczek, odkrecilem 2 sruby trzymajace klamke, przesuwa sie w prawo i wychodzi na ok 1cm i sie klinuje, domyslam sie, ze przydaloby sie odpiac ciegno, niestety od strony tapicerki nie widze takiej mozliwosci, a od zew wychodzi tylko troszke, chodciaz wtedy widze zatrzask ciegna. Jest na to jakis sposob? Przy okazji zanim cokolwiek zepsuje zapytam o czarna listwe pod szyba tych samych drzwi. Lusterko mam juz zdemontowane, co dalej? Nie widze zadnych srub mocujacych, domyslam sie wiec, ze sa zatrzaski, nie wiem w ktora strone przesuwac listwe.
    odkręć plastikowa prowadnice wewnetrznej klamki w ktorej chodzi ciegno, pozniej odkrec mechanizm szyby, wloz reke do drzwi i wypnij ciegno zewnetrznej klamki, odkrec srube mocowania zawiasu klamki, pozniej odkrec srube z boku drzwi trzymajaca zamek klamki, a na koncu wycignij zamek klamki na zewnatrz drzwi i odczep pionowe ciegno = gotowe
    była: 147 1.6 TS Eco Blu Inca
    jest: 147FL 1.6 TS 120PS Blu Montecarlo

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    147 JTD
    Postów
    16

    Domyślnie

    dzieki, a jak z ta listwa? gdzies wyczytalem, ze trzeba ja pociagnac delikatnie do gory i pozniej w strone maski

Podobne wątki

  1. [159] Wykladzina od strony pasazera.
    Utworzone przez smiertek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-03-2019, 20:28
  2. Demontaz listwy wtryskowej 1.6 ts jak ?
    Utworzone przez juro8191 w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-09-2015, 13:20
  3. [Giulietta] demontaz listwy chromowanej drzwi
    Utworzone przez rozewo w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-08-2015, 13:03
  4. Skrzypiąca szyba drzwi od strony kierowcy
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 08:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory