Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Alfa Romeo 147, czym charakteryzuje się wersja TI?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Audi A4 B7 1.8T
    Postów
    1

    Domyślnie Alfa Romeo 147, czym charakteryzuje się wersja TI?

    Witam, przychodzę do Was z zapytaniem dotyczącym mojego pierwszego zakupu samochodu tej marki.
    Mam 19 lat i od roku mam przyjemność jeżdżenia Audi A4 B7 w powszechnej wersji silnikowej 1.8T. Jestem bardzo zadowolony z użytkowania, lecz boli mnie fakt że dostałem ten samochód w prezencie od taty. Nie wiem jak to opisać, lecz bardzo chciałbym mieć coś "swojego", coś na co wydam pieniądze zarobione przeze mnie. Od czasu gdy zrobiłem prawo jazdy bardzo podoba mi się model 159, jeździłem już jednym egzemplarzem i nie zawiodłem się co do etyki wykonania wnętrza oraz sposobu prowadzenia. Oczywisty jest dla mnie fakt że po sprzedaży Audi chciałbym dużą część oddać rodzicom i nie starczy mi pieniędzy na mój wymarzony, zadbany model. I tak w poszukiwaniach samochodu natrafiłem na model 147 w którym zakochałem się od pierwszego wejrzenia, zacząłem o nim czytać, jaki silnik jest najlepszy, częste usterki itp, itd. Po dwu miesięcznych poszukiwaniach trafiłem na coś co spodobało mi się o wiele bardziej od innych samochodów z tego modelu. Właściciel deklaruje że samochód jest w wersji Turismo Internazionale. W internecie znalazłem tylko informacje że z tą wersją była dołączona lotka która dodaje pazura temu maleństwu, lecz na klapie bagażnika nie ma znaczka TI. Chciałbym dowiedzieć się od was czy jest to serio limitowana edycja samochodu, bo jeśli tak to tym bardziej chciałbym zacząć przygodę własnie od niej! Z góry dziękuje i pozdrawiam!

    **********************

    przed linkiem wpiszcie otomoto

    **********************

    /oferta/alfa-romeo-147-alfa-romeo-147-ti-1-9-jtd-16v-150km-ID6C44EU.html#gallery-open

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    147 1.9JTD 150KM 2005r
    Postów
    79

    Domyślnie

    Jeżeli na listwach progowych widnieje TI to jest to taka wersja. Ale według eper jest to zwykła wersja DISTINCTIVE.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Do pakietu TI wchodzą:
    - 17" felgi TI
    - fotele skórzane TI
    - Listy progowe z znaczkiem TI
    - czarna podsufitka
    - brak dojazdówki (zestaw naprawczy)
    - obniżone seryjnie zawieszenie
    -znaczek TI na tylnej klapie
    Ja mam 147 z pakietem TI i w eperze też nic o tym nie ma. Zapraszam do tematu o mojej belli.
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 75 Indy- co to za wersja?
    Utworzone przez indy75 w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-01-2015, 17:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory