Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Stukanie Bella 147 2.0TS 150km 2003r

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0 150KM
    Postów
    5

    Domyślnie Stukanie Bella 147 2.0TS 150km 2003r

    Witam mam problem ze swoją poczciwą Bellą a mianowicie chodzi o stukanie,pukanie i nie wiem jak to jeszcze nazwać ogolnie o odgłosy jakie wydaje mój samochód od jakiegos czasu.
    Sytuacja ta ma miejsce od dłuzszego czasu ale teraz postanowiłem sie tym zając i proszę was o pomoc.
    Podczas jazdy daje sie słyszec dziwne stukanie (coś jakby sie odłamało i latało gdzies wewnatrz auta) najbardziej odczuwalne jest to gdy puszczam pedał gazu czasem podczas przyspieszania a ustaje gdy nacisnę sprzęgło lub wrzuce luz.Latem przy wyzszej temperaturze praktycznie ta usterka nie wystepuje ale gdy tylko zrobi sie chłodniej stukanie aż mnie przeraża.Jeden z mechaników stwierdził ze być moze cos odleciało w ukladzie wydechowym i poprostu gdzies to tam w srodku sobie lata ale na moj chlopski rozum odczuwalne bylo by to caly rok a nie tylko w okreslonych warunkach.Zanim oddam go w ręce jakiegoś speca ze tak moge ich nazwac chciałbym posluchac waszych opinii.Wszystkie mile widziane byleby tylko móc stwierdzić co jej dolega.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Nie ma szans pomóc na odległość, to jak wróżenie z fusów.

Podobne wątki

  1. [166] Alfa Rmeo 166 2.4 jtd 150KM 2003r.
    Utworzone przez rodik w dziale Sprzedam auto
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-03-2019, 08:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory