Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Alfa 147 wersja TI

  1. #11
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    hmm...luz jest na srodku tak jak w kazdym innym aucie,a jesli chodzi o zmiane biegow to u mnie ciezej wrzuca sie jedynke i dwojke przy nie rozgrzanym silniku w teperaturze okolo 1 stopnia tak jak dzis bylo.ale jak jest cieplo(lub jak jest juz silnik zagrzany) to wchodzi jak w maselko.z tym luzem to nie bardzo kumaqm o co chodzi?!

    ladnie sie prezentuje opony widze ze sa oryginalne goodyear Eagle F1 co dobrze swiadczy,felgi z oznaczeniem Ti(mala rzecz a cieszy) :mrgreen: jedyne co mnie niepokoi to kierownica zle zamontowana <haha>

  2. #12
    Jezyk
    Gość

    Domyślnie

    dlaczego msylisz ze zle zamontowana, zdjecia chyba jesat tak zrobione bo jak prowadzilem to bylo ok.
    A ze skrzynia to mi chodzi ze galka biegow nisprezynuje, niewracaw pozycje pod 3 nad 4, jezeli ruszasz galka po luzie od lewej stornoy do prawej to galka zostaje tam gdzie ja zostawisz, nieodbija i niewraca na srodek :/

  3. #13
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezyk
    dlaczego msylisz ze zle zamontowana, zdjecia chyba jesat tak zrobione bo jak prowadzilem to bylo ok.
    A ze skrzynia to mi chodzi ze galka biegow nisprezynuje, niewracaw pozycje pod 3 nad 4, jezeli ruszasz galka po luzie od lewej stornoy do prawej to galka zostaje tam gdzie ja zostawisz, nieodbija i niewraca na srodek :/
    z tą kierownica to taki zarcik :mrgreen: chodzilo mi o to ze zamontowana po "zlej"stronie czyli w wresji angielskiej :mrgreen:

    a jesli chodzi o galke to u mnie sprezynuje i jest git.w sumie nie mam pojecia dlaczego tak jest w tej czerwonej.

  4. #14
    Jezyk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korczu
    Cytat Napisał Jezyk
    dlaczego msylisz ze zle zamontowana, zdjecia chyba jesat tak zrobione bo jak prowadzilem to bylo ok.
    A ze skrzynia to mi chodzi ze galka biegow nisprezynuje, niewracaw pozycje pod 3 nad 4, jezeli ruszasz galka po luzie od lewej stornoy do prawej to galka zostaje tam gdzie ja zostawisz, nieodbija i niewraca na srodek :/
    z tą kierownica to taki zarcik :mrgreen: chodzilo mi o to ze zamontowana po "zlej"stronie czyli w wresji angielskiej :mrgreen:

    a jesli chodzi o galke to u mnie sprezynuje i jest git.w sumie nie mam pojecia dlaczego tak jest w tej czerwonej.
    nieskumalem dla mnie to juz norma i jak w polsce wsiadam do auta to sie gubie :]
    dziwna sprawa z ta skrzynia i daje mi to do myslenia :/

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 147 wersja TI
    Utworzone przez ghort w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-07-2012, 19:02
  2. [146] kluczyk , immo wersja 1 i wersja 2
    Utworzone przez bubu321 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-09-2008, 05:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory