Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: Alfa 147 Przód Prestige Line

  1. #1
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie Alfa 147 Przód Prestige Line

    Zrobiliśmy wreszcie nowy zderzak do Alfy 147, ogólnie jest mocno zbliżony do GTA-look.. Zmieniliśmy jednak centralną cześć wokół grila, bo w oryginale GTA jest dla mnie zbyt masywna i ciężka optycznie.. usunelismy miejsca na spryskiwacze reflektorów z gta.. ale zrobilosmy bardzo precyzyjnie gniazda na kierunkowskazy z GTA.

    Na dzień dzisiejszy jakby ktoś był zainteresowany, będę mógł zrobić bardzo dobrą cenę na ten zderzak, w zamian za fotki na aucie.. Jakby co piszcie do mnie..

    Alfa 147 Prestige Line Front Bumper

    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    no no ciekawa alternatywa dla posiadaczy AR 147. a jaka cena z ciekawości?

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar prodigyboy
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    była 156 2.4 JTD z przesiadką na X5 , obecnie 156 1.9 SW
    Postów
    267

    Domyślnie

    Dlaczego języka polskiego nie macie i te ceny w euro?
    Ja rozumiem że już unia no ale to ciągle Polska

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Glovash
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    CSW w PO
    Auto
    Clio IV GT, A4 B8, Leon
    Postów
    513

    Domyślnie

    chętnie bym widział taki u mnie...
    Ile PLN ?? Można na raty ??

  5. #5
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Polska nie jest rynkiem docelowym dla AutoDS.. wiecie jak jest, mając produkty jakosci nie gorszej jak Cadamuro i na pewno lepszej niż Helvetia ciężko jest powalczyć cenowo z całym badziewiem sprzedawanym na Allegro.. nie mamy też polskiej wersji, bo dla rodaków jestem w stanie zrobic sporo lepsze ceny.. ale przeca w sklepie nie zrobie innych cen dla Polski.. Każdy kto jest zainteresowany, może napisać do mnie..

    Cena na dzisiaj jaką mogę zrobić to 50% sklepowej.. i to bedzie dotyczyło tylko pierwszych sztuk, pozniej rabat bedzie na pewno mniejszy.. no ale to zrozumiałe..
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  6. #6
    Piots
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz AutoDS Zobacz post
    Zrobiliśmy wreszcie nowy zderzak do Alfy 147, ogólnie jest mocno zbliżony do GTA-look.. Zmieniliśmy jednak centralną cześć wokół grila, bo w oryginale GTA jest dla mnie zbyt masywna i ciężka optycznie.. usunelismy miejsca na spryskiwacze reflektorów z gta.. ale zrobilosmy bardzo precyzyjnie gniazda na kierunkowskazy z GTA.

    Na dzień dzisiejszy jakby ktoś był zainteresowany, będę mógł zrobić bardzo dobrą cenę na ten zderzak, w zamian za fotki na aucie.. Jakby co piszcie do mnie..

    Alfa 147 Prestige Line Front Bumper


    Hmmm, ciężko jest poprawiać tak ładny samochód jak AR147 (moim zdaniem wogóle nie ma to sensu, chyba, że jest się fachowcem swiatowej klasy).
    Moim zdaniem Wam się nie udało. Nie wyglada on ładnie i psuje linię przodu.
    Myśle, że takie dodatki mają sens do aut prostych stylistycznie i raczej starszych generacji (SC/ Astra G/ Focus I ).
    Oczywiście każdy ma swój gust.

  7. #7
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Czyli rozumiem, że Alfa 147 GTA to dla Ciebie paskudztwo.. hehe.. no cóż.. Ten zderzak jest prawie identyczny jak na alfie GTA.. ale oczywiście ma prawo Ci się nie podobać styl sportowej wersji stworzony przez Alfę Romeo..

    Dokładnie ten sam wzór mam na mojej 156-stce.. i jesli Tobie się nie podoba, to naprawdę gust masz wyjątkowy..

    ...tu jest galeria - http://www.autods.net/156prestigeline/
    Ostatnio edytowane przez Mariusz AutoDS ; 17-10-2010 o 11:29
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  8. #8
    Piots
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz AutoDS Zobacz post
    Czyli rozumiem, że Alfa 147 GTA to dla Ciebie paskudztwo.. hehe.. no cóż.. Ten zderzak jest prawie identyczny jak na alfie GTA.. ale oczywiście ma prawo Ci się nie podobać styl sportowej wersji stworzony przez Alfę Romeo..
    Prawie, robi różnice. W tym wypadku lepiej poprostu skopiować. No chyba, że "poprawki" mają na celu obejście zastrzeżeń wzoru. No ale ma to wtedy sens tylko handlowy. Zresztą moim zdaniem jak już to 100 razy lepiej kupić oryginalny od GTA.

    Oczywiście, jest tez druga strona medalu
    Bardzo cieszy mnie zawsze jak powstaje polska firma która zdobywa rynek, zwłaszcza zabierając go konkurencji zagranicznej, dlatego całkiem szczerze życze Wam sukcesu.

  9. #9
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piots Zobacz post
    W tym wypadku lepiej poprostu skopiować. No chyba, że "poprawki" mają na celu obejście zastrzeżeń wzoru.
    Różnice nie mają niczego obchodzić, bo w przypadku części samochodowych to prawo nieobowiązuje.. Po konsultacjach z chłopakami a AlfaOwners (rynek docelowy), zrobiliśmy tak jak uznali za ładniejszy / delikatniejszy wzór.. i jestem przekonany, że w życiu byś nie zauważył tego szczegółu na aucie gdybym o tym nie napisał.. hehe.. Firma istnieje juz sporo lat, tylko nie bardzo działa na krajowym rynku..
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  10. #10
    Piots
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz AutoDS Zobacz post
    Różnice nie mają niczego obchodzić, bo w przypadku części samochodowych to prawo nieobowiązuje.. Po konsultacjach z chłopakami a AlfaOwners (rynek docelowy), zrobiliśmy tak jak uznali za ładniejszy / delikatniejszy wzór.. i jestem przekonany, że w życiu byś nie zauważył tego szczegółu na aucie gdybym o tym nie napisał.. hehe.. Firma istnieje juz sporo lat, tylko nie bardzo działa na krajowym rynku..

    Wiesz, wszystko zależy od podejścia. Ja jak będe chciał mieć GTA to kupie GTA a nie będę stylizował zwykłe auto na wersje sporotową - u mnie budzi to raczej uśmiech, że ktoś próbuje "leczyć kompleksy". Wogóle nie leży mi "tjuning" w stylu dokładek pod zderzaki itp. moim zdaniem szpeci to tylko auto. Ale macie inną grupę docelowych klientów ( raczej ludzi dla których AR jest pierwszym lub jedynym samochodem, a chcą za stosunkowo niewielkie pieniądze się wyróżnić. I oczywiście w tym wypadku jest to słuszne )
    Co do detali to zwracam uwagę na szczególy w każdym projekcie.
    Nie krytykuje Waszych działań tylko wyrażam opinie z mojego punktu widzenia, rynek ma różnych obiorców ja jestem z innej niszy
    Oczywiście jak pisałem, bardzo mnie cieszy jak takie firmy się rozwijają. Dowalcie konkurencji

    Pozdrawiam

    p.s. Chętnie natomiast w przeciwieństwie od cześci, zainteresowałbym się linią gadżetów AR, odbiegającą od lini proponowanej przez fabrykę
    Ostatnio edytowane przez Piots ; 17-10-2010 o 12:00

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 147 JTD black line W-wa
    Utworzone przez Maksy w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 09:40
  2. Spoiler Prestige Line by AutoDS - licytacja na serwer :)
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale 156
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 04-11-2010, 11:26
  3. [166] Line in Aux alfa
    Utworzone przez mario339 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-11-2009, 20:09
  4. [166] Line in Aux alfa
    Utworzone przez mario339 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-10-2009, 13:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory