jack147
Nowy
- Rejestracja
- Maj 16, 2010
- Postów
- 51
- Lokalizacja
- wrocław
- Auto
- alfa romeo 147 1.6 16V eco Impression-Progression 2001
Witam, mam problem w swoim autku z kierunkowskazami, mianowicie niedziała mi kierunkowskaz LEWY PRZÓD i PRAWY TYŁ czy te dwa światełka są razem jakoś połączone? co się mogło popsuć. Dodam że żarówki były już wymieniane na nowe i styki przy lampie przeczyszczone. z góry dzieki