Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 141

Temat: [147 TS] Jak dorobić nowy kluczyk scyzoryk w miarę tanio.

  1. #81
    mike
    Gość

    Domyślnie

    Czyli jakie są konsekwencje zgubienia jedynego kluczyka jak nie ma żadnej karty kodu ? , bo czasami tak bywa że 1000zł się znajdzie ale nie zawsze jest ta opcja dorobienia i na jakiej podstawie ? auto na lawetę spod domu i do najbliższego ASO ? jeszcze jedno zapytam , czy ASO Fiat to jest to samo co Alfa ? pytam profilaktycznie by w Olkuszu jest taki salon Fiata

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartex86
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    KrakĂłw, Poland
    Auto
    147 1.6 TS 120 KM 2002 DIST
    Postów
    36

    Domyślnie

    Podpisuje sie pod pytaniem mike'a bo chyba jest w tej samej sytuacji co ja. Widze ze to dorobienie klucza to ciezki temat. Jesli dorobia go niezaleznie sie go ma czy sie zgubilo to chyba dam sobie spokoj i odloze 1000PLN
    Jesli sciagna kod z Italii i maja auto to pewnie dorobia tylko jak otworza auto zeby sie dostac do komputera np.?

  3. #83
    Użytkownik Romeo Avatar euroscan
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Katy Wroclawskie/ Wrocław/ Legnica
    Auto
    147 TS 1.6, bez wariatora
    Postów
    685

    Domyślnie

    dorobienie zgubionego klucza w ASO to nie problem, problem tylko aby posiadać górę pieniędzy. złap za telefon tak jak ja to zrobiłem (Legnica) i przedzwoniłem po klucznikach z ogłoszeń. do tego musisz tylko mieć dowód osobisty i dowód własności auta. otwarcie drzwi, ściągniecie kodu taki jak na karcie kodowej, dorobienie klucza mechanicznie, zaprogramowanie klucza, cała operacja to czas około 2-3 godzin. cena to bagatelka, jedyne 2.500 zł dla alfy 147. podobna cena we Wrocławiu (chyba dlatego że większa konkunencja ) to cena 1.800 zł. chyba zostanę klucznikiem ( Locksmith).

  4. #84
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartex86
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    KrakĂłw, Poland
    Auto
    147 1.6 TS 120 KM 2002 DIST
    Postów
    36

    Domyślnie

    nic tylko dorobiac w ASO. Zaczne sie orientowac w temacie w Krakowie, jak sie dowiem cos interesujacego to napisze. Pozdr

  5. #85
    mike
    Gość

    Domyślnie

    Dopytaj się bartex86 bo z tego co czytam najtańszą opcją dla mnie był by wyjazd do Francji , za jaja żabojada i niech szuka kluczyka i karty od auta

  6. #86
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartex86
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    KrakĂłw, Poland
    Auto
    147 1.6 TS 120 KM 2002 DIST
    Postów
    36

    Domyślnie

    Haha, tak jest, moja tez z Francji moze to ten sam zabojad? Byłem dzis w ASO alfy w Krakowie na Ofiar Dąbia i tak: Zakodowanie klucza :140 PLN, Klucz (surowka z Wloch chyba) 500 , Karta kodowa 200. 840 PLN koszt całej imrpezy. Napewno ktos z forum sciagnie kod z alfy taniej..Aha sprawa dotyczy tzw klucza serwisowego czyli immo + plus klucz bez PILOTA. Oni potrzebuja tylko kod wiec moze da sie uciac te 200 zl.

  7. #87
    mike
    Gość

    Domyślnie

    no to tragedii nie ma z tym jak co ale ta surówka strasznie drogo , jeszcze jedno , pytałeś co jest potrzebne ? czy auto musi być dostarczone do ASO ? bo to wtedy już robi kwotę ponad 1000zł patrząc z mojej strony / laweta 50kmx2 /

  8. #88
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartex86
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    KrakĂłw, Poland
    Auto
    147 1.6 TS 120 KM 2002 DIST
    Postów
    36

    Domyślnie

    wydaje mi sie ze trzeba im dostarczyc auto, a co Ty juz masz zatrzasniete? surowka drogo bo sprowadzana. Trzeba cos kombinowac dalej.

  9. #89
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland
    Auto
    AR 147 2.0 TS Selespeed
    Postów
    126

    Domyślnie

    http://allegro.pl/alfa-romeo-klucz-k...760750016.html a coś takiego nie będzie pasowało spotkałem dzisiaj szukając czegoś zupełnie innego.

  10. #90
    mike
    Gość

    Domyślnie

    Hehe , ale cena , no wreszcie schodzimy na ziemię bartex86 nie mam zatrzaśnięte , ja nigdy nie zgubiłem kluczyków do aut ale nie wiem jak moja córka , dzisiaj zdała na prawko na Balickiej i alfa już na nią czeka dlatego chciałem jej przygotować co mogę żeby się nie zamartwiała w eksploatacji , mam jeszcze miesiąc bo przed studiami leci do Bułgarii odpocząć więc zanim wyjedzie na swoją pierwszą trasę to z koncem września , zastanawia mnie jak wygląda ta code karta bo może gdzieś jest w tym gąszczu papierów w teczce co dostałem z autem
    Tu już za niewiele więcej gośc programuje i dorabia oczywiście dając już surówkę
    http://allegro.pl/dorabianie-kodowan...788055132.html
    Ostatnio edytowane przez mike ; 02-09-2011 o 18:45

Podobne wątki

  1. Gdzie najtaniej dorobić kluczyk??
    Utworzone przez Marcuss w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26-03-2015, 22:57
  2. Gdzie można dorobić kluczyk z pilotem ?
    Utworzone przez Dziubok w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-06-2014, 19:47
  3. Łódź - prostowanie felg - gdzie dobrze i w miarę tanio?
    Utworzone przez Bajon w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 14:07
  4. 147 Lift - Kluczyk scyzoryk - jak i gdzie dorobić?
    Utworzone przez Adas_78 w dziale 147
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 25-11-2012, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory