Wtyczka GPS command w skrzynce bezpiecznikow

master007

Nowy
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
276
Lokalizacja
Lublin
Auto
Alfa 147 1.9 JTD Distinictive 2001r
Hej. jakis czas temu dolozylem Alfie nawigacje. Narazie sama stacje bez anten i mikrofonu bo mi to zbedne ;)) dzisiaj w skrzynce bezpiecznikow zlokalizowalem kabel ktory ma wtyczke identyczna jak ta w navi
zaraz jest spiety z ta duza kostka widoczny na fotce.
Wtyczka ta byla polaczona z gniazdem wygladajacym jak gniazdo w navi tylko ze zakonczona byla ona okolo 15 cm kablem. Zastanawiam sie co to za kabel jest i do czego on sluzy. Mam wersje distinictive wiec mam wtyczke od body kompa ale nie widze w meijscu co montuje sie nawigacje by byla jakas wtyczka od anteny. A ten kabel jest troche za krotki by go tam przelozyc :?

mcia pomysly ???
 
Zapewne jest to kabel od telefonu. Czyli anteny GSM
Wtyczka jest zielona?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra