Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: podłączenie niefabrycznego radia pod BOSE - adapter

  1. #21
    Użytkownik Świeżak Avatar rybol77
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    Alfa GT 1.9Jtd 150KM 16V
    Postów
    70

    Domyślnie

    OKi
    Adapter kupiony taki jak tutaj https://www.rgsound.it/04131-alfa-la...r-id-1945.html
    Sa tutaj jakies durne przełączniki ustawienia w zalezności ilu watowe jest radio... Moje ma 4x50Watt dlatego ustawię na -6dB

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	68.3 KB
ID:	263994

    Pożyczyłem miernik i w zapalniczce środkowy kabel to 12V po odpaleniu zapłonu. Ten drugi dawał mi 3,5V wiec pewnie to lampka.
    zapomniałem zmieżyć ten A2 (BOOSTER DET). Zmierzę w weekend i napiszę może się komuś przyda...
    jak będzie 12V i po zapłonie może się skuszę i podłaczę pod te A2-BOOSTER DET

    U Ciebie szum znikł, pewnie dlatego że użytkownicy Alf którzy wymieniają radia na producentów firm GMS, Blaupunkt mają miej problemów, a praktycznie w ogóle niz Ci którzy wkładają tam JVC, Kenwood, Piooner itp
    Ostatnio edytowane przez rybol77 ; 28-11-2019 o 10:42

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    147
    Postów
    48

    Domyślnie

    Też bym ustawił na początek -6dB i potestował.

    Ja tam na JVC nie narzekałem i problemów nie sprawiał No może tylko na słaby tuner radiowy (kiepsko łapał stacje, i nie byłą to wina wzmacniacza w stopce anteny tym razem). Wymieniłem z dwóch powodów, jeden to dłuższa wizyta w Szwajcarii gdzie policja czepia się wszystkiego co jest przypięte do szyby (i jak uznają że zasłania Ci pole widzenia to boli po kieszeni... sprawdzane w praktyce) i potrzebowałem coś z navi. Druga to potrzebowałem coś z androidem z racji projektu firmowego i developienia ustrojstwa do integracji radia z autemi (A chińczyki z alli nieraz grają do kitu + są nieprzewidywalne w działaniu, wiec padło na GMS'a).

  3. #23
    Użytkownik Świeżak Avatar rybol77
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    Alfa GT 1.9Jtd 150KM 16V
    Postów
    70

    Domyślnie

    Fajne te Twoje radio, tez się nad nim zastanawiałem ale wybór badł na to JVC... Kupiłem, bo za mniejsze pieniądze dlatego wybór padł na nie...
    Odnosnie tematu... Rozkminiłem, mogę podłaczyc radio żeby uruchamiało się po przekręceniu kluczyka (podpięcie pod stacyjkę) lub mogę żeby uruchamiało się kiedy tylko chce niezaleznie od położenia kluczyka w statycjce (podpięcie zółtego i czerwonego z radia pod czerwony w aucie [stałe 12V])

    To jeszcze ostatnie pytanie... czy w ogóle jest mozliwość żeby w Alfie podłaczyć radio, żeby właczało się po przekręceniu zapłonu i.... niezależnie czy załpon jest właczony czy nie...? Czyli i tak i tak jak to jest w fabrycznym radiu...
    Czytałem że tak jest kiedy radio jest Philips, Grundig, Blaupunkt... a czy tak można przy JVC?

    Ktoś mam pomysł i wie czy tak można podłączyć?
    Bo jak nie to chyba zostawiam jak jest i wiecej tyłka nie zawracam... czyli odpalenie radia nie zaleznie czy załpłon jest załaczony czy nie

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-10-2020, 12:32
  2. Montaz i ramka do niefabrycznego radia
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2013, 21:48
  3. Montaz niefabrycznego radia
    Utworzone przez Vincento0 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-11-2012, 17:56
  4. adapter BOSE - szukam, okolice Jastrzębia Zdroju
    Utworzone przez jaro1984 w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 00:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory