sebastian-wro
Nowy
ostatnio zauwazylem ze cos dziwnego dzieje ze z wajcha od zmiany kierunkowskazow w lewo odbija mi w gore pare razy musze probowac az w koncu trafie i bedzie migal ciagle bez odbicia ale zazwyczaj zdaze juz skrecic , jak to rozkminic?