odbijajacy lewy kierunkowskaz

Rejestracja
Maj 20, 2012
Postów
382
Wiek
40
Lokalizacja
WROCŁAW
Auto
Alfa Romeo
ostatnio zauwazylem ze cos dziwnego dzieje ze z wajcha od zmiany kierunkowskazow w lewo odbija mi w gore pare razy musze probowac az w koncu trafie i bedzie migal ciagle bez odbicia ale zazwyczaj zdaze juz skrecic , jak to rozkminic?
 
guma zawija się o tempomat :)
Miałem to samo... trochę ją obciąłem i jest git.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra