Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Podlaczenie telefonu z radiem alfa 147

  1. #21
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że ja mogę ustawić w menu radia tę pozycję (głośność tel), pomimo, że nie mam zestawu głośnomówiącego... jutro dokładnie sprawdzę, bo na pewno coś tam jest odnośnie telefonu, ale na 100% nie jestem pewny, czy właśnie to... Dlatego mnie zaciekawiło. Inaczej bym nawet nie wiedział

  2. #22
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar misior82
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    AR 147 1.6 16V 120 Km
    Postów
    270

    Domyślnie

    odgrzeję bo jestem ciekaw tego eksperymentu :-) ;-) na czym staneła sprawa??

  3. #23
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    ar
    Postów
    20

    Domyślnie

    mam navi fabryczną w 147 i jestem ciekaw, czy ten modół pozwoli na bezproblemową komunikację tel z radio, na głośno mów. i odtwarzanie muzyki?? coś trzeba dokupić ? ktoś może wie? szukam, szukam ale tylko starsze pytania bez konkretnej odp. odnajduję... mam radio 2007r mod. 937 z tel(sim gniazdo) na zaktualizowanym sofcie

    http://allegro.pl/show_item.php?item...6d91f2d6ed1ca0

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Ten moduł BT wisi na allegro dobre dwa lata w tej samej cenie...
    Jak dla mnie, jest kompletnie niesprzedawalny. A wszystko dlatego, że nigdzie nie ma schematu jak to ustrojstwo podłączyć...

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alcapone154
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Nad Krakowem
    Auto
    159 2.0 / ex147
    Postów
    592

    Domyślnie

    Witajcie!

    Mam radio Cd w Alfie 147 z 2007 roku. Chce odtwarzac muzyke w samochodzie przez bluetooth z telefonu.

    Widzialem juz zmieniarke Yatour ale ona ma funkcje ktore mi sa niepotrzebne. Najchetniej bym zrobil tak: Telefon->odbiornik bluetooth->aux in>radio

    Odbiornik: http://allegro.pl/ak260-odbiornik-ad...885581332.html
    Kabel: http://allegro.pl/zlacze-aux-mini-is...837327577.html

    Czy tak jak to mowie jest to wykonalne? Po podlaczeniu aux in bedzie mi dzialac CD? czy raczej kabel aux jest zamiast zmieniarki?

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    ar
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuoreventi Zobacz post
    Ten moduł BT wisi na allegro dobre dwa lata w tej samej cenie...
    Jak dla mnie, jest kompletnie niesprzedawalny. A wszystko dlatego, że nigdzie nie ma schematu jak to ustrojstwo podłączyć...
    Dziękuję za podpowiedź, więc moduł sobie jeszcze powisi na allegro...

  7. #27
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.6TS, Gaz, 2006
    Postów
    5

    Domyślnie

    Odświeżam post. Mam Alfe 147 po lifcie, chcę podpiąć bluetooth (do muzyki wystarczy, do rozmów nie potrzebuję). Czy da się jakoś bez kupna zmieniarki wymusić Changer w radiu nowszym niż v3.17? Albo w radiu jeszcze nowszym (ok. v12) który nie ma przycisku SRC (w jego miejscu jest AM/FM)? Udało mi się to poniekąd zrobić tak, że kupiłem starsze radio (koszt ok 30-50zł na allegro, wysyłka smart), gdzie wymusiłem changer i działało - mam już moduł BT, jakość jak z płyty, niestety problem w tym że płyty nie działały (też je potrzebuję) w tym radio. Zastanawiam się czy pechowo trafiłem (już 3 takie radia testowałem i ten sam problem), czy starszy odtwarzacz płyt nie jest kompatybilny z nowszą Alfą.

  8. #28
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 147 2.0 TS Salespeed
    Postów
    49

    Lightbulb Zostań ojcem dyrektorem na 108 FM

    Cytat Napisał alcapone154 Zobacz post
    Witajcie!
    Mam radio Cd w Alfie 147 z 2007 roku. Chce odtwarzac muzyke w samochodzie przez bluetooth z telefonu.
    Widzialem juz zmieniarke [COLOR=#000000][FONT=Arial]Yatour ale ona ma funkcje ktore mi sa niepotrzebne. Najchetniej bym zrobil tak: Telefon->odbiornik bluetooth->aux in>radio
    Można też zrobić tak Smartfon =Bluetooth=> Transmiter FM =108 FM=> RADIO .
    np. za pomocą takiego urządzenia
    https://allegro.pl/artykul/xblitz-x3...fm-kq3kBy7dYU0

  9. #29
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar konrad53
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    147 FL
    Postów
    875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil Jakub Zobacz post
    Odświeżam post. Mam Alfe 147 po lifcie, chcę podpiąć bluetooth (do muzyki wystarczy, do rozmów nie potrzebuję). Czy da się jakoś bez kupna zmieniarki wymusić Changer w radiu nowszym niż v3.17? Albo w radiu jeszcze nowszym (ok. v12) który nie ma przycisku SRC (w jego miejscu jest AM/FM)? Udało mi się to poniekąd zrobić tak, że kupiłem starsze radio (koszt ok 30-50zł na allegro, wysyłka smart), gdzie wymusiłem changer i działało - mam już moduł BT, jakość jak z płyty, niestety problem w tym że płyty nie działały (też je potrzebuję) w tym radio. Zastanawiam się czy pechowo trafiłem (już 3 takie radia testowałem i ten sam problem), czy starszy odtwarzacz płyt nie jest kompatybilny z nowszą Alfą.
    Dobrze rozumiem, ze masz zewnetrzny modul bt i nie przeszkadza ci taka opcja? Jesli tak, to do kazdego radia mozesz podpiac zmieniarke cyfrowa, a do wejscia aux wpiac modul bt. Sa takie na allegro, jakosc jest bardzo dobra tych za okolo 100zl. Ewentualnie od razu zmieniarke z bt, albo sprobowac samym auxem wymusic tryb zmieniarki (w niektorych radiach dziala) i pod tego auxa podpiac modul bt.

  10. #30
    Użytkownik Świeżak Avatar Forrest
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Kęty
    Auto
    147 Lift 1.9 JTDm 120KM
    Postów
    36

    Domyślnie

    https://www.bury.com/consumer/pl/pro...cc-9048-7.html
    ja kupiłem coś takiego - montaż banalny, mikrofon podpiąłem pod oryginalny w lampce podsufitki (założyłem od mito z 50 pln) - działa rewelacja.

Podobne wątki

  1. Alfa 147 problem z radiem.
    Utworzone przez farelz w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-02-2018, 14:12
  2. [159] Alfa 159 Polaczenie telefonu, przycisk z ikona telefonu na kierownicy.
    Utworzone przez bartek1204 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-10-2014, 20:13
  3. Alfa 147 problem z radiem
    Utworzone przez Blasius w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2013, 15:18
  4. [159] podlaczenie telefonu do radia
    Utworzone przez raZZorfish w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-02-2013, 14:37
  5. Montaż Telefonu Alfa 147
    Utworzone przez paweldante w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 21:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory