Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Osłona przegubu wewnętrznego od strony skrzyni - jaka do Selespeeda ??

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2012
    Auto
    Alfa 147 2.0 TS Selespeed
    Postów
    94

    Domyślnie Osłona przegubu wewnętrznego od strony skrzyni - jaka do Selespeeda ??

    Jako, że mam do wymiany gumę na przegubie postanowiłem pojechać oczywiście do sklepu motoryzacyjnego
    Jak nigdy udało mi się zaskoczyć sprzedawcę gdy powiedziałem, że potrzebują w/w osłonę. Okazało się, że mogą być różne. Niestety w kompie sprzedawca nie miał info czy pasuje ona do półautomatu Selespeed.
    Sprawdziliśmy kilka wariantów i okazało się, że w obu przypadkach wymiary gumy są takie same. Pytanie w czym jest różnica i czy ktoś z Was orientuje się jaka to ma być osłona.
    Sprawdziłem LOBRO 300496 i 304314 - rozmiary gum takie same. Nie wiem gdzie jest różnica i która wersja będzie pasować. Nie mam czasu na kombinowanie, dzwonienie do ASO gdyż w sobotę mam wyjazd kilkudniowy .
    Dlatego też zapytanie kieruję do osób zorientowanych w temacie. Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    LANCIA KAPPA 2,4 JTD, ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
    Postów
    1,905

    Domyślnie

    Selespeed i zwykła wg eper mają ten sam numer. Osłony Lobro których numery podałeś są prawdobodobnie współzamienne. Katalogowo pasuje ta druga.
    -------
    Autosklep24 zaprasza na zakupy. Dla Forum rabat 10% na hasło "alfaholicy".

    W przypadku nagłej potrzeby rozmowy ze sprzedawcą
    proszę dzwonić 792 465-368


    <a href=http://autosklep24.pl target=_blank rel=nofollow>http://autosklep24.pl</a>

Podobne wątki

  1. Wymiary przegubu wewnętrznego 3.2 V6
    Utworzone przez LukeMazur w dziale GT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-04-2015, 19:13
  2. Wymiana przegubu wewnętrznego V6
    Utworzone przez Hamster w dziale 166
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 22:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory