Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Plan zakupu 147

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie Plan zakupu 147

    Prosze o usuniecie tematu.


    P.s Co do wieku, wszyscy dorosli i doroslejsi, nie wiecie ile mam lat, wiec nie wiem po co prawie w kazdym komentarzu widze sarkazmy i podteksty odnosnie mojego wieku, ale coz, krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje. Do widzenia.
    Ostatnio edytowane przez czosnek1802 ; 02-08-2013 o 19:00

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar malutki
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    AR 147 1.9 JTD 16V
    Postów
    154

    Domyślnie

    Jezusie! Zawsze się zastanawiałem czy ludzie na prawdę rejestrują się na forum tylko po to żeby napisać takie posty?

    Forum istnieje kilka lat, zapewne można się domyśleć, że odpowiedzi na te pytania padły wielokrotnie przez ten czas - forum to nie google, które samo wyrzuca wiedzę - forum trzeba czytać!

    Nie odbierz tego personalnie tylko dziwi mnie ile razy takie posty się pojawiają.

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Odpowiada się pod postem a nie, edytuje się swój pierwszy to raz.
    Dwa alfy 150KM mają wszystkie to samo więc możesz poczytać o 156 159 + dodatkowo o 147 po lifcie bądź nie i masz komplet danych.
    Silniki są ok więc wady będziesz miał głównie w zawieszeniu i to już znajdziesz z łatwością.

    hehe urażono brak uczuć religijnych zaraz będzie nowy szatański wątek

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    no nie wiem czy wszystkie 150konne silniki maja te same wyposazenie... Osobiscie w tym momencie widze alfy 147 z silnikiem 150konnym ktore maja klime automatyczna, dwustrefowa, maja tempomat lub go nie maja... nawigacje, lub tez nie, wiec to chyba nie jest to samo wyposazenie Jestem mlody wiec sie nie znam, jesli ktos ma takie autko, prosze o wypowiedz na co zwracac uwage przy zakupy...
    Nie myslalem zeby pisac tematy jeden pod drugim, gdyz w wiekszosci przypadkow for internetowych trzeba edytowac posty ;/

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    chodziło mi o sam silnik że jest taki sam w różnych modelach

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Nie mozesz typowi zakazac, by uzywał slowa "Jezus", jestes mniejszoscia, wiesz masz sie zamknac i na to lac, raczej masz fobie, a nie jestes ateista, ba. Zyjesz w panstwie katolickim i bedziesz zakazywal dookola komus mowic Jezus... Jak przechodzisz obok koscioła to ploniesz ? Jak widzisz jakis obrazek religijny na kompie przez przypadek, to wyrzucasz kompuer przez okno ? Szczerze Ci powiem, sam jestem ateistą, ale nikomu nie bronie nic mowic, czy tez wciskam sie w jego poglady, on nie nastawia mnie, ja mu nic nie mowie, neich sobie wierzy w slonia w trampkach, ja to mam gdzies, jezeli mu to pomaga przetrwac i daje sily, to niech sobie wierzy, co mnie to ? Młody gniewny, masakra...

    Co do samego tematu, słabo szukałes, bo tez kiedys probowalem znalezc na ten temat informacje i jest w brud.
    Ostatnio edytowane przez Mongoose ; 02-08-2013 o 17:53

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Wydaje mi sie, ze niektore pytania to chyba na sile kolega wymyslil.. Ile w cyklu miejskim na pelnym baku pokona sie km ?? Raczej nikt ci na to pytanie nie odpowie bo kazdy jezdzi.inaczej i w roznych miastach.. Ja robie swoja alfa coprawda 140 KM np raz i 800 km czasami wiecej, a czasami nawet i do 700 nie dobije... Co do awaryjnosci.. Tematow tysiace.. Jak kupisz zlom z wadami ukrytymi to bedziesz co chwile cos robil, a jak ci sie poszczesci to zapewne zawieszenie najczesciej bedziesz wymienial.. Czesto rowniez w dieslach padaja przeplywomierze, overboost itd.. Temat rzeka i ilu uzytkownikow tyle roznych problemow..

    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biala
    Auto
    Alfa Giulietta Veloce - biała :-)
    Postów
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mongoose Zobacz post
    Nie mozesz typowi zakazac, by uzywał slowa "Jezus", jestes mniejszoscia, wiesz masz sie zamknac i na to lac, raczej masz fobie, a nie jestes ateista, ba. Zyjesz w panstwie katolickim i bedziesz zakazywal dookola komus mowic Jezus... Jak przechodzisz obok koscioła to ploniesz ? Jak widzisz jakis obrazek religijny na kompie przez przypadek, to wyrzucasz kompuer przez okno ? Szczerze Ci powiem, sam jestem ateistą, ale nikomu nie bronie nic mowic, czy tez wciskam sie w jego poglady, on nie nastawia mnie, ja mu nic nie mowie, neich sobie wierzy w slonia w trampkach, ja to mam gdzies, jezeli mu to pomaga przetrwac i daje sily, to niech sobie wierzy, co mnie to ? Młody gniewny, masakra...

    Co do samego tematu, słabo szukałes, bo tez kiedys probowalem znalezc na ten temat informacje i jest w brud.
    Spoko, Mongoose, kolega jest młody, więc szybko się podpala. Rzeczywiście, epatowanie swoim ateizmem jest po prostu lamerskie, bo w co kto wierzy, nikogo obchodzić nie powinno. Poza tym zwrot, "Jezu" jest zwykłym wykrzyknieniem, którego używają w języku polskim wszyscy.

    Do kolegi Czosnek1802. Kolego, nie dziw się, że ludzie odpisują Ci, że są setki takich tematów, bo są. Sam gdy taki widzę, wchodzę tylko po to, żeby zobaczyć, kto dziś nie wytrzymał i napisał "jest taka opcja - SZUKAJ". Więcej pokory by się przydało również. Kolega Mongoose, słusznie zauważył, że alergiczne reakcje na słowo "Jezus" są po prostu przejawem szczeniactwa, nie prawdziwego ateizmu. Tak, jak kolega Mongoose, również uważam się za takowego, ale prawdziwy ateizm przejawia się na rzeczowych argumentach - nie na krzyku "Zdjąć ten krzyż!", "Nie mów do mnie 'Jezus"" lub innych takich.
    Myślę, że wielu forumowiczów mogłoby Ci pomóc, ale nie przy takiej postawie.

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    widze ze blednie zrobilem zakladajac tutaj konta i szukajac tutaj pomocy, bo wszyscy uczepili sie jednego tematu ateizmu, zaraz odpowiadac na pytanie. Skoro zalozylem taki temat to znaczy ze oczekiwalem odpowiedzi dzisiejszych uzytkownikow, a nie komentarzy o ateizmie. Kazdy do tematu o Ateizmie podchodzi wedlug wlasnego uznania, moje jest takie ze nie nawidze slow O BOZE, O JEZU, MARYJO. Napisalem to ale inni uzytkownicy napisali 50 innych slow. Tak wiec mozna zamknac temat, uwazam go za zakonczony, poszukam informacji w Aso i innych warsztatach, Nie pozdrawiam.

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    To powodzenia w czerpaniu w info w aso.. Jakiej tam.odpowiedzi oczekujesz ?? Dla nich to kasa im czesciej tam bedziesz bywal z kazda pierdola. Tematow jest sporo, i nie dziw sie ze ktos cie pojezdza za lenistwo gd widzi pytanie "ile srednio pali" co sie psuje itd.. Tematow pelno, wyatarczy wejsc do dzialu o 147 i bedziesz wiedzial co najczesciej pada widzac ilosc zapytan o jakas pierdole.. A co do wyznania.. Wedlug mniw to ty zaczoles bo odrazu sie zbulwersowales.. Zyjesz w kraju katolickim i zapewne nie raz slyszales jak ktos "tracac" sily widzac kolejny, miliardowy taki sam temat, albo sluchajac po raz ktorys tego samego.pytania mowi " o jezu.." oznacza to poprostu ze nie ma juz sily na tak debilne pytania bo inaczej sie ich nie da okreslic.. Sam jestem niedlugo na forum i staram sie uzywac szukajki, a gdy temat nie pasuje do mojego.problenu to zakladam nowy.. Jednak na fwoje pytania odpowiedz uostala juz wielokrotnie udzielona. W odroznieniu od Ciebie, zadufanego w sobie ateisty POZDRAWIAM. (przepraszam ze wszedlem znowu na temat wyznania) boooooooom
    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2

Podobne wątki

  1. Tor Wyrazów - dojazd i plan toru
    Utworzone przez fr33 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-08-2015, 14:12
  2. Plan zlotu Morsko 2015
    Utworzone przez aga024 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2015, 17:12
  3. Plan Car Audio w 156 (OCENY I SUGESTIE)
    Utworzone przez riflewod w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-02-2013, 15:39
  4. [146] plan zabawy z 1.9 JTD
    Utworzone przez Qkiz w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 15:21
  5. Plan Imprezy - ZLOT
    Utworzone przez robak#21 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2008, 13:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory