Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Jak podłączyć kierunkowskazy do centralnego zamku? ALFA 147.

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    Alfa romeo 147 1.9 JTD 116km
    Postów
    2

    Domyślnie Jak podłączyć kierunkowskazy do centralnego zamku? ALFA 147.

    Widziałem, czytałem sporo postów już na ten temat ale jeszcze w żadnym jasno nie była przedstawiona sprawa kierunkowskazów a centralnego zamka.

    Natomiast sprawa wygląda tak, że oryginalne piloty odmówiły mi posłuszeństwa... blablabla.. temat każdemu znajomy. Kupiłem jakiś zamiennik i wziąłem się za podłączenie.. i napotkałem na dwa problemy.

    1. Czy jest możliwe podłączenie nowej centralki pod kierunkowskazy? ( jeśli tak to gdzie i jakiego koloru kabli szukać ) , ewentualnie jakiś schemat z którego ogarnę instalację i to do kupy pospinam.
    2. Nowa centralka elegancko zamyka, otwiera ale gdy chce otworzyć bagażnik muszę ''wzbudzić '' samochód poprzez otworzenie drzwi dopiero jest jakaś reakcja i mi otwiera ( podłączyłem to pod guziczek wewnątrz auta odpowiedzialny za otwieranie bagażnika )

    Liczę na waszą pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Montaż uniwersalnego zamka - masz tam temat, gdzie dyskutujemy, dopisz coś od siebie jaki zamek itd,
    147 powodów do zadowolenia

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar koniu031
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Września
    Auto
    Alfa 156 2,4 20v 175km
    Postów
    300

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawellll123 Zobacz post
    Widziałem, czytałem sporo postów już na ten temat ale jeszcze w żadnym jasno nie była przedstawiona sprawa kierunkowskazów a centralnego zamka.

    Natomiast sprawa wygląda tak, że oryginalne piloty odmówiły mi posłuszeństwa... blablabla.. temat każdemu znajomy. Kupiłem jakiś zamiennik i wziąłem się za podłączenie.. i napotkałem na dwa problemy.

    1. Czy jest możliwe podłączenie nowej centralki pod kierunkowskazy? ( jeśli tak to gdzie i jakiego koloru kabli szukać ) , ewentualnie jakiś schemat z którego ogarnę instalację i to do kupy pospinam.
    2. Nowa centralka elegancko zamyka, otwiera ale gdy chce otworzyć bagażnik muszę ''wzbudzić '' samochód poprzez otworzenie drzwi dopiero jest jakaś reakcja i mi otwiera ( podłączyłem to pod guziczek wewnątrz auta odpowiedzialny za otwieranie bagażnika )

    Liczę na waszą pomoc.
    1. Jest możliwe kwestia jaka centralka. Czy ma wyprowadzone wyjście do kierunków czy nie ale w obu przypadkach da sie. Generalnie trzeba wpiąć sie przez diody w istniejącą instalacje.
    2. Alfa ma zabezpieczenie przed rozładowaniem aku i chyba po ok 15 min wyłancza zasilanie w większości urządzeń generalnie byś sie musiał podpiąć bezpośredio. Pod siłownik w klapie

    Ale obydwa punkty zależą od tego jaką masz centralkę.
    ''...a my lubimy jak pachnie lubimy ją czuć, my lubimy wąchać etyliny smród...''

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    Alfa romeo 147 1.9 JTD 116km
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzięki, już właśnie po długich poszukiwaniach znalazłem kable które są odpowiedzialne za kierunkowskazy ( 6 sztuk i wszystkie chyba były podchodzące pod brąz ). Polutowałem i wyprowadziłem kabelki.. tak z centalki jest wyjście na sygnalizacje świetlną - dwa kable ( lewa , prawa strona. ) już bym miał wszystko zrobione na cito ale nie miałem diód. A co do klapy to słyszałem mit taki że można się podpiąć pod jakiś kabelek znajdujący się pod przełącznikiem szyb od strony kierowcy.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Wiec gdzie te kable jak rozdzieliłes sygnał. Najlepiej podpiac się pewnie pod zamek

    Wysłane z mojego Trooper_X55 przy użyciu Tapatalka
    147 powodów do zadowolenia

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Woda w zamku bagażnika...
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 02-06-2018, 21:56
  2. VI Świecki spot Alfa Rome 27.01.2013 r. Zwiedzanie Zamku + kulig!
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 207
    Ostatni post / autor: 01-04-2013, 14:46
  3. 25.08.12 - Sławków ,, Na ruinach zamku''
    Utworzone przez MOK w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-08-2012, 09:26
  4. [164] jak podłączyć się do centralnego
    Utworzone przez jaco100 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 19:36
  5. jak podłączyć się do centralnego
    Utworzone przez jaco100 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 17:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory