Witam,
Zamierzam wymienić fabryczne głośniki w mojej alfie z 2009r model 147 Ducati Corse.
Nie było fabrycznie bose i zakupiłem ją bez radia bo prawdopodobnie miało mp3 i ktoś sobie wydłubał, zamieniłem na inne również fabryczne i działa okey ale ja jestem bardziej wymagający i chcę wymienić chociażby z tego powodu, że z przodu co prawda jest rozdzielenie na średniotonowy na dole i tweeter u góry drzwi. Natomiast z tyłu tweeterów nie ma. Nie boję się rozebrać tapicerki, bez problemu sobie poradzę. Pytanie do was to jakie głośniki będą odpowiednie żeby to śmigało bez dodatkowych wzmacniaczy, bo jeden już mam na suba z tyłu i działa na zasadzie przejścówki pod 2 chinche z tyłu radia oraz sygnału z innego pinu również z tyłu radia. Także bassu jest wystarczająco za to wokal leży i ja w tym temacie bo z przodu okey ale z tyłu na pasażera słowa zagłusza ten bas którego nie chcę się za nic pozbywać. Także 4 głośniki i 4 tweetery bym zakupił i wymienił zamiast tych fabrycznych. Macie jakieś pomysły, doświadczenie w temacie co by zagrało pod fabryczne radio?