Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: 'Poszukiwane dywaniki: 50900584 (szare)

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    Te miałem i pasują idealnie a jakość też dość dobra i nie śmierdzą ale to nie to samo jednak co oryginał Ricambi.

  2. #12
    ml0da
    Gość

    Domyślnie

    Pytałam jednego ze sprzedawców na allegro o te dywaniki, odpisał mi że są tylko czarne. Kurcze, moje nie są czarne... czyżby tak zblakły...

  3. #13
    Halil
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ml0da Zobacz post
    Kurcze, moje nie są czarne... czyżby tak zblakły...
    A jak długo już je masz? Zastanawiam się, ale nie wydaje mi się, żeby mogły znacznie stracić kolor. Wszystkie cztery mają identyczny odcień? Kurcze, na podłodze mają trochę daleko do światła słonecznego, od którego mogłyby blaknąć.

  4. #14
    ml0da
    Gość

    Domyślnie

    Zgadzam sie, ciezko zeby tak sie spraly/ wyblakly. Kupilam juz samochod z nimi w srodku, ale patrzac na dziury to chyba sa od poczatku. Sa miejscami przetarte na wylot od strony kierowcy. Isnieje opcja zeby puscili tylko jakas partie w innym kolorze a pozniej sprzedawali tylko czarne? A najlepsze jest to ze nawet nie wiem jak nazwac ten kolor, ciezko sie nawet kogos zapytac czy takie sa dostepne

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Ale te z aukcji za 85 nie są czarne. To grafit jest. Moim zdaniem to jedna z dwóch alternatyw dla oryginałów.

  6. #16
    ml0da
    Gość

    Domyślnie

    ale to gumiaki ktorych nie chce. Tamte są gumowe od spodu, a na wierzchu pokryte jakas tkanina ( wizualnie podobne do dzinsu)- i to wlasnie jest w nich fajne

  7. #17
    Halil
    Gość

    Domyślnie

    A jest cień szansy na zdjęcie tych Twoich zagadkowych dywaników? Na tym z początku tematu nie widać za wiele.

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Napisał ml0da Zobacz post
    W sumie dzis sie przyjrzalam i one nie sa szare, ale czarne tez nie... sama nie wiem co to za kolor.
    Może coś w rodzaju grafitu?

  9. #19
    ml0da
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abidibi1509 Zobacz post
    Może coś w rodzaju grafitu?
    tak! ( jakie to proste) to załączone zdjęcie to z jakiejs stronki, ale pewnie moge zrobić zdjęcie tych dziurawych swoich.

  10. #20
    ml0da
    Gość

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	123.4 KB
ID:	40583Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	165.8 KB
ID:	40584Więc tak jak już ustaliliśmy poszukuje tych oto dywaników. Kolor chyba grafit. Fotki malo dokładne ale wstyd mi było robić fotki tych dziur.

Podobne wątki

  1. Kupię ZAPINKI DYWANIKÓW BEŻOWE lub SZare ALFA 166 98-2003
    Utworzone przez dejvid27 w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-05-2012, 19:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory