Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Alfa Romeo GT - seks

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2021
    Auto
    gt
    Postów
    1

    Domyślnie Alfa Romeo GT - seks

    Witam,
    chciałbym kupić samochód alfa romeo GT, jednak moją wątpliwość budzi ilość wolnego miejsca w środku. Poza walorami czysto użytkowymi-jeżdzeniem po drodze- chciałbym od czasu do czasu uprawiać seks z jakąś dziewczyną w tym aucie. Nie wiem na ile to jest możliwe. Najbardziej lubię odsunąc maksymalnie do tyłu przednie siedzenie pasażera, a nastepnie maksymalnie obniżyć oparcie, przez co dziewczyna jest w pozycji leżącej i można spokojnie czynić swoje.

    Jednak wydaje mi się, że w GT odsuwając przednie siedzenie pasażera do tyłu, to wtedy oparcie się nie będzie obniżało, bo tylne siedzenia będą je blokować. Jak to wygląda w praktyce? Nadaje się to autko do seksu ?

    Jeżeli chodzi o dodatkowe informacje, to miałem też w swoim życiu samochód Mazda Rx8 i pomimo stosunkowo niewielkiej ilości wolnego miejsca w środku, to auto dawało rade to auto w "tych" sprawach. Dało się bez problemu obniżyć oparcie pasażera.
    Jednak nie wiem jak rozmiarowo w środku wypada RX8 do alfy GT, alfa GT chyba jest trochę mniejsza.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Niestety się nie da, ponieważ podłoga będzie przegniła i Alfa złoży się na pół - sorry! ;-)

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Fiat Stilo Dynamic MW 1.9 JTD 140 KM
    Postów
    53

    Domyślnie

    Nada się ale w pojedynkę...

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zenonzlasu Zobacz post
    Niestety się nie da, ponieważ podłoga będzie przegniła i Alfa złoży się na pół - sorry! ;-)
    poza tym jaka laska poleci na zgnitą alfę , a nawet jesli jakaś poleci , to auto w drodze w ustronne miejsce się zepsuje , jak to alfa rumuno
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Ten model akurat jest mało awaryjny i mało gnije, do seksu nadaje się doskonale- trzeba tylko wywalić tylna półkę i położyć oparcie tylnej kanapy- mamy wtedy wolną przestrzeń od tylnych świateł do oparć przednich foteli.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2021
    Auto
    147 1.6
    Postów
    1

    Domyślnie

    W maluchu się dało to i tu się da. Jeśli jesteś duży zawsze możesz poprosić o udestępnienie kaniny u pana laweciarza który przyjedzie po Ciebie.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory