Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [156] Popielniczka

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Postów
    54

    Domyślnie [156] Popielniczka

    Proszę o pomoc zdemontowałem popielniczke zeby wymienic zaróweczke do podświetlenia i teraz niemoge jej złożyc a dokładnie niewiem czemu niechce sie blokowac po zamknieciu, wsadzam spręzynke i tylko szybko roztwiera a jak zamkne to spowrotem ja cofa niewiem jak to powinno blokowac pomozcie ALfa 156 1.9 JTD 99r.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar RogerIZ28
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Była piękna 156 1.8TS 2000r LPI
    Postów
    719

    Domyślnie Re: Popielniczka

    Cytat Napisał pawlitoooo
    Proszę o pomoc zdemontowałem popielniczke zeby wymienic zaróweczke do podświetlenia i teraz niemoge jej złożyc a dokładnie niewiem czemu niechce sie blokowac po zamknieciu, wsadzam spręzynke i tylko szybko roztwiera a jak zamkne to spowrotem ja cofa niewiem jak to powinno blokowac pomozcie ALfa 156 1.9 JTD 99r.
    sorry że nie na temat, ale naprawdę trzeba ją całą demontować żeby żarówkę wymienić?? bo też właśnie chciałem wymienić, męczyłem się śrubokręcikiem podważać ją jakoś i nie umiem wyjąć tej gu%$ żaróweczki

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    okolice siedlec
    Auto
    alfa 156 1998 1600 ts
    Postów
    201

    Domyślnie Re: Popielniczka

    Cytat Napisał pawlitoooo
    Proszę o pomoc zdemontowałem popielniczke zeby wymienic zaróweczke do podświetlenia i teraz niemoge jej złożyc a dokładnie niewiem czemu niechce sie blokowac po zamknieciu, wsadzam spręzynke i tylko szybko roztwiera a jak zamkne to spowrotem ja cofa niewiem jak to powinno blokowac pomozcie ALfa 156 1.9 JTD 99r.
    Kolego, z tyłu popielniczki masz taki trybik. musisz go ustawic (przed złożeniem całej popielniczki) w odpowiedniej pozycji wzgledem "zebów na samej popielniczce " - jak widziałes to wiesz o co chodzi. miałem dokładnie tak samo. pare prób (ustawień trybika) i dało rade. powodzenia. pzdr

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Postów
    54

    Domyślnie

    No właśnie doszedłem do tego tragedia, niewiem kto to wymyslil takie rozwiązanie niby z jednej strony bardzo proste ale z drugiej dla żółtodzioba to cos strasznego, wieć dla wszystkich którzy mają podobny problem, w środku w popielniczce jest takie małe kółeczko zębate które się obraca w jedną strone i drugą tylko ze na jednym z koncy jest blokada, czyli jezei przekrecimy to kułeczko do samego konca i bedziemy nim wracac kółeczko sie zablokuje wtedy jest zamknieta popielniczka trzeba to kóleczko delikatnie cofnac co powoduje odpblokowanie i mozemy przekrecic je spowrotem po calym jej obrocie, wiec zeby ustawic popielniczke ja ustawilem to małe kułeczko w polowie jego drogi i zamontowalem popielniczke ale bez sprezynki. Popielniczka zamykala sie gdzies w polowie i wtedy zdejmowalem ja z jednej strony i przesuwalem o kilka zębów tak zeby nie poruszyc malego kułka i po malu ustawilem. Gdybym wsadzil sprezynke nie moglbym tak przestawiac bo za kazdym razem sprezyna by wyskakiwala, a ustawic za pierwszym razem graniczy z cudem przynajmniej tak mnie sie wydaje. Opis moze byc niezbyt wyrazny ale staralem sie jak moglem. Wrazie pytan to piszcie na prywatna wiadomosc a ja w miare mozliwosci odpisze. Pozdrawiam i dziekuje za wasze podpowiedzi.

Podobne wątki

  1. popielniczka wymiana żarówki
    Utworzone przez bvs w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-10-2010, 12:38
  2. Popielniczka
    Utworzone przez RudolfH w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-02-2010, 23:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory