Głośnik czujników parkowania

August

Nowy
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
93
Lokalizacja
Lublin
Auto
Alfa Romeo 156 CrossWagon Q4 1.9JTDm 2005r.
Gdzie znajduje się głośnik od seryjnych czujników parkowania w 156? Umilkł u mnie a nie wiem gdzie go szukać.
 
U ciebie tam był? To "chyba" mnie niepokoi. Trochę rozbierania będzie, żeby dostać się za słupek. :S
 
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś kto ma takie seryjne czujniki posłuchał skąd dochodzi ten dźwięk bo nie chce tego rozbierać nie mając pewności gdzie on jest.
 
Gdzieś po lewej stronie ale gdzie dokladnie to nie mogę zlokalizowac
 
Ale właśnie bliżej słupka przy kierowcy czy gdzieś z tyłu? Słyszałem też teorie, że gdzieś w okolicach bagażnika jest.
 
Nie ma nikt pewności gdzie on jest? Nowy głośnik już mam i niedługo chwila czasu sie znajdzie na wymiane a nie chce niczego rozbierać na darmo. :/
 
w GT lewy słupek tył
w 156 pewnie też - no ale jeszcze rozkminiam

Dodano po 10 minutes:

nieco poszperane - w 156 sw jednak z prawej strony z tyłu

nr 2 po mojemu

attachment.php
 

Załączniki

  • Przechwytywanie.jpg
    Przechwytywanie.jpg
    90.3 KB · Wyświetleń: 401
Ostatnia edycja:
Schemat znam ale różnie może być. Nic to. Zaczne od bagażnika bo łatwiejszy dostęp.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra