Jazda bez przepływomierza

sizar

Nowy
Rejestracja
Maj 9, 2012
Postów
11
Auto
Alfa Romeo 156 1997r. 1.8 Twinspark
czy jazda z padniętym odłączonym przepływomierzem jest szkodliwa dla auta?
 
Owszem, jest szkodliwa i bez sensu. Mocy mniej, spalanie większe itp.
 
czy jazda z padniętym odłączonym przepływomierzem jest szkodliwa dla auta?
Jak napisał Belfer bez sensu, ale czasem do momentu zakupienia i zamontowania nowego sprawnego konieczna i raczej nie szkodliwa.
 
większego spalania nie zauważyłem, a mocy jakby mu trochę przybyło przy ruszaniu :)
Niedługo wymianka
 
większego spalania nie zauważyłem, a mocy jakby mu trochę przybyło przy ruszaniu :)
Niedługo wymianka

Mocy to Ci może przybyło bo stary był padnięty i stąd takie wrażenie.
 
a jak kopci:):) ja kiedys przy wymianie filtra zapomniałem podłączyć wtyczki od przepływomierza:) smrodził niemiłosiernie:)
 
Jedynie co przeszkadza to paląca się marchewa. Jak coś innego padnie to nie będziesz wiedział
 
Amortyzatory
Powrót
Góra