Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: GTA - KONI czy BILSTEIN

  1. #1
    Alfor.GTA
    Gość

    Post GTA - KONI czy BILSTEIN

    Które amoryzatory wybrać do GTA - Koni czy Bilstein? Zastanawiam się nad KONI FSD? Alfaholicy - jeśli macie jakieś uwagi i zalecenia - proszę podzielcie się Waszą wiedzą będę wdzięczny

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wawa
    Postów
    399

    Domyślnie

    Eee FSD do GTA no co ty . Sporty tak ale FSD ?????????
    B8 albo Sport
    159-270/505 /Ghibli 2.8 Bi-Turbo 381km/156 2.4 Grafittowy klekot 180/380 /AR 156 3.2GTA Rozbita

  3. #3
    Alfor.GTA
    Gość

    Domyślnie

    Pytam, bo KONI ma cos takiego w ofercie dla GTA. Zapoznalem sie z materialem na
    --> http://www.forum.alfaholicy.org/tuni...tml#post154199 , ale to troszeczke mało. Nic innego do GTA z KONI nie ma, więcej jest w Bilstein.

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar SEm
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Oborniki Śląskie
    Auto
    Brera + Alfa RWD
    Postów
    152

    Domyślnie

    Zależy do czego to zawieszenie ma służyć. Jeśli tylko na drogę to FSD jest OK. chunkpunk dlaczego sadzisz inaczej, masz jakieś złe doświadczenia? FSD ma Tomek w nowym democarze-> FORUM Alfa Romeo Club Polska - klub fanów Alfy Romeo :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: forum, wymiana informacji między użytkownikami, i sobie chwali. Jak na tor to lepiej sporty, nie maja bezwładności koniecznej na przystosowanie jak FSD.

  5. #5
    Alfor.GTA
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za link - jest nawet "troszeczke" więcej inf. ... Oczywiście auto jest do jazdy cywilnej - nie biorę pod uwagę TORU.

  6. #6
    Alfor.GTA
    Gość

    Domyślnie

    Decyzja zapada - beda jednak KONI FSD - do konca Kwietnia powinienem juz byc szczesliwym posiadaczem

  7. #7
    irkii
    Gość

    Domyślnie

    jak jeszcze nie kupiłes to się zastanów ponownie, nie słyszałem za wiele pochlebnych opini o trwałości Koni a ostatnio mój jeden kolega z GTA też na nie narzekał.
    ja kupiłem Bilsteiny Super Sprint'y ale czekam na wiosnę żeby zmienić

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wawa
    Postów
    399

    Domyślnie

    Mialem FSD zamontowane w Leonie wyslaly sie obydwa po 20 tysiacach. potem poszly sporty bylo lepiej na niskim zawiasie i potem sprzedalem starucha
    teraz montuje B8 do obnizonych zawiasow bo takie mam wszedzie i jest berdziej niz lepiej
    159-270/505 /Ghibli 2.8 Bi-Turbo 381km/156 2.4 Grafittowy klekot 180/380 /AR 156 3.2GTA Rozbita

Podobne wątki

  1. [GTV] różnice między 2.0ts 150 koni a 155 koni/problemy ze swapem? Alfa GTV
    Utworzone przez legionistaadas w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-12-2015, 22:47
  2. Skrzynia biegów 2.4 jtd 150 koni a 1.9 jtd 115 koni
    Utworzone przez maxiking w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-06-2014, 11:49
  3. [156] Eibach+Bilstein vs Koni
    Utworzone przez djnero w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 25-03-2008, 17:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory