Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Parujące klosze, wyciersczki?

  1. #1
    Gino
    Gość

    Question Parujące klosze, wycieraczki?

    Dwa być może prozaiczne pytania. A mianowicie mam tylne klosze ala Leksus białe no i mi się skrapla woda wewnątrz. Wiem, wiem skoro nie oryginał to się nie ma co dziwić ale chodzi o to czy mimo to jest jakiś sposób na usunięcie problemu aby nie parowały. Klosze wyglądaja na szczelne? Druga sprawa producent wycieraczek do AR 156 przewiduje rozmiary 550 kierowca, 530 pasażer jednak po założeniu jedna nachodzi na drugą czy tak samo macie i czy tak ma być? Dziękuję i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Gino ; 29-03-2009 o 19:11

  2. #2
    ViP Romeo Avatar puotek
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    156FL Q2
    Postów
    1,090

    Domyślnie

    Jak nachodzi?

    Ja mam takie długości i podczas pracy się nie stykają, wszystko w porządku oprócz tego, że jedna na końcu nieco odstaje.

    A co do lamp, to chyba jednak nie są rzeczywiście szczelne skore robią takie cyrki. Może zdemontować, odparować wodę która się ewentualnie zgromadziła, uszczelnić i poskładać spowrotem.
    Nic innego mi nie przychodzi do głowy... o ile sam tam tej wody nie dostarczyłeś

  3. #3
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Lampu paruja wskutek marnej jakosci. I para nie musi byc wynikiem dostanie sie tam stricte wody jako takiej, ale ogolnie wilgoci. Wejsc- weszla, ale jakos odparowac nie moze. Wsyatrczy wyjac zarowki, zeby przewiew byl - i minie. nawet nie muszisz lamp zdejmowac.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    witam!!!
    jeśli dostała się woda do lamp to napewno gdzieś jest nie szczelność.
    tylne lampy nie są hermetyczne,więc nawet jak jest wilgoć to woda ma jak odparowywać.
    proponuję ci wyjąć i osuszcyć lampy,kupić klej np:"kropelka" i polać ostrożnie wzdłuż łączenia klosza z obudową lampy.to powinno pomóc.

    co do wycieraczek,jeśli kuiłeś odpowiednie według zaleceń to może zamień je miejscami.
    od strony pasażera powinna być krótsza.


    moja druga ulubienica...

  5. #5
    Gino
    Gość

    Domyślnie

    [quote=puotek;166445]Jak nachodzi?

    Ja mam takie długości i podczas pracy się nie stykają, wszystko w porządku oprócz tego, że jedna na końcu nieco odstaje.


    Nie stykają się podczas pracy jest OK tylko jak nie pracują to ta od pasażera jest dłuższa i jest kawałek na drugą pasażera zamiana nic nie da. Tak jest ok tylko pytam czy też tak macie? A z lampami faktycznie pewnie słabej jakości może od myjki gdzieś się dostała woda i nie ma jak odparować spróbuje osuszyć ale jak raz się tak stało to pewnie będzie się powtarzać. Dzięki za odpowiedzi!

Podobne wątki

  1. Parujące reflektory
    Utworzone przez dziadyga1500 w dziale GT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-02-2015, 18:42
  2. Parujące reflektory w 147
    Utworzone przez Darek68 w dziale 147
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 20:00
  3. [145] parujące szyby
    Utworzone przez Mikelos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 04-12-2011, 18:29
  4. klosze
    Utworzone przez 1etnies1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-10-2006, 10:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory