plastus1212
Nowy
- Rejestracja
- Sty 26, 2016
- Postów
- 3
- Auto
- alfa romeo 156 1,8 16V ts
Witam jak w temacie padł mi mechanizm różnicowy w mojej alfie156.
Alfa jest po wymianie sprzęgła koszt 250e plus czesci no i znów problem i mianowicie
pytanie czy w AR 156 1.8 16V TS trzeba zrzucac skrzynie zeby dostać sie do mechanizmu.
Dodam ze auto jest już czesciowo rozebrane{zawieszenie,półosie,}, chce wymienić mechanizm sam
bo po ostatniej przygodziez mechanikiem alfa po zmianie sprzęgła wróciła z warsztatu na lawecie
Polski mechanik w Holandii. Po tygodniowej walce udało sie odpalić.
Alfa jest po wymianie sprzęgła koszt 250e plus czesci no i znów problem i mianowicie
pytanie czy w AR 156 1.8 16V TS trzeba zrzucac skrzynie zeby dostać sie do mechanizmu.
Dodam ze auto jest już czesciowo rozebrane{zawieszenie,półosie,}, chce wymienić mechanizm sam
bo po ostatniej przygodziez mechanikiem alfa po zmianie sprzęgła wróciła z warsztatu na lawecie
Polski mechanik w Holandii. Po tygodniowej walce udało sie odpalić.