Mechanizm różnicowy-POMOCY

Rejestracja
Sty 26, 2016
Postów
3
Auto
alfa romeo 156 1,8 16V ts
Witam jak w temacie padł mi mechanizm różnicowy w mojej alfie156.
Alfa jest po wymianie sprzęgła koszt 250e plus czesci no i znów problem i mianowicie
pytanie czy w AR 156 1.8 16V TS trzeba zrzucac skrzynie zeby dostać sie do mechanizmu.
Dodam ze auto jest już czesciowo rozebrane{zawieszenie,półosie,}, chce wymienić mechanizm sam
bo po ostatniej przygodziez mechanikiem alfa po zmianie sprzęgła wróciła z warsztatu na lawecie
Polski mechanik w Holandii. Po tygodniowej walce udało sie odpalić.
 
Tak, skrzynie trzeba wywalic i rozebrac w drobny mak. Trzeba ja rozolowic. Jezeli nie masz doswiadczenia to nawet nie zaczynaj. Najlepiej wymien cala skrzynie na inna.
 
... Amen.
Takie puzzle 3D dla zaawansowanych.

Wysłane z Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 4.9.5
 
No niestety nie mam doświadczenia w rozbieraniu skrzyni. Myślę.że kiedyś musi być ten pierwszy raz.... Jak by ktoś mógł. Pokierować mną od czego najlepiej zaczynać zeby zmienić mechanizm. Ewentualnie namiary na dobrego mechanika Breda(Holandia) lub okolice. Dzięki chłopaki za odpowiedzi. Pozdrawiam
 
Witam mam pytanie czy mechanizm różnicowy z AR JTD pasuje do 1.8 ts
 
Amortyzatory
Powrót
Góra