Witam. Na początek dodam że przeczytałem tematy związane z skrzynią selesspeed. Mój problem pojawił się miesiąc temu gdy wjechałem na rondo skrzynia zredukowała bieg na 2 i zaczeła mrugać na wyświetlaczu dwójeczka poza tym nic się nie zapaliło żadne kontrolki. Po stoczeniu się z ronda sprubowałem redukcji do 1ego biegu i auto pojechało normalnie przyczym szarpało na pierwszym biegu po wbiciu dwujki jechało normalnie. Myślałem ze to wina złego stanu oleju więc dolałęm troche i do dziś jeżdziłem i nagle taka sama sytuacja dokładnie wszystko to samo. Dodam że auto jeżdzi normalnie byłem niedawno w sklepie 10 km i poziom oleju jest ok .Nie mam jak zczytać błedów nie mam kabla czekam na niego zmówiłem dopiero dziś :/ . Auto ma przejechane 113 tyś km i kupiłem je od kobity z ksiązką servisową wszystko było robione na czas,jestem na terenie Belgi i w belgi była kupiona moja AR 156.

Moje pytanie do was co może być nie tak na co się bardziej ustawić w jakim kierunku szukać czy to sprzęgło się kończy czy może to wina oleju w selesspeed jest czerwony taki dostałem z samochodem a wiem że powinien być inny czy sama wymiana oleju pomoże ??czy szykować sie na wymiane skrzyni lub naprawe selesspeeda, inne biegi nie wyskakują i zdażyło się to dopiero drugi raz.