Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Stabilizator tył

  1. #1
    Derwisz
    Gość

    Domyślnie Stabilizator tył

    Witam

    Wymienialiscie poduszki na drążku stabilizującym tył. Dajcie namiary gdzie takie można kupić, wszędzie widze tylko na przód.

  2. #2
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Hmm... kiedyś na Alegro widziałem, ale teraz nei ma :roll: Proponuje wysłac meila z zapytaniem do kogos kto sprzedaje takie gumki na przód, może na tyl też będzie miał.....

  3. #3
    Derwisz
    Gość

    Domyślnie

    Zamówiłem tu http://www.carhard.pl/.
    Tak się zastanawiam nad założeniem poliuretanów do innych części zawieszenia?
    Co prawda Pan Piotr na dzień dzisiejszy nie posiada w ofercie wszystkich elemntów zawieszenia do AR 156, ale powiedział, że jakby miał stary wahacz na wzór to by podjął się wykonania. Może ktoś mieszka w pobliżu firmy Carhard i miałby taki wahacz na wzór?
    Kolega Daro w swojej 146 ma złożone zawieszenie właśnie tego producenta, co do jakości, wytrzymałości to sie okaże, wyjdzie w "praniu" ono dopiero się dociera.

    A może wiecie cos o regeneracji gałki na wahaczu, kurcze mam praktycznie nowy przedni wahacz, dolny. Możliwe, że może przy zakladaniu wahacza mechanik uszczypał gume osłaniającą gałkę. W każdy bądź razie gumka osłaniająca była uszkodzona smar został wypłukany i gałka się wybiła. No i został mi wahacz z dobrymi sinenblokami i wybitą gałką.

  4. #4
    selespeed1
    Gość

    Domyślnie

    Witaj Derwisz.
    Ta "gałka" to sworzeń kulisty. O punkt gdzie ten element można zregenerować ,najbliżej Twego miejsca zamieszkania, zapytaj jakiegoś mechanika( prywaciarza), oni sie wszyscy dobrze znają
    -i dzieki za ten adres- muszę trochę powymieniać i może się przyda

  5. #5
    Derwisz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał selespeed1
    Witaj Derwisz.
    Ta "gałka" to sworzeń kulisty. O punkt gdzie ten element można zregenerować ,najbliżej Twego miejsca zamieszkania, zapytaj jakiegoś mechanika( prywaciarza), oni sie wszyscy dobrze znają
    -i dzieki za ten adres- muszę trochę powymieniać i może się przyda
    Już byłem u jednego koszt regeneracji gałki 80zł, a dzisiaj odebrałem gumy do stabilizatora, zaraz je będę zakładał.

  6. #6
    selespeed1
    Gość

    Domyślnie

    Od czerwca minęło parę miesięcy. Założyłeś te poliuretany???

Podobne wątki

  1. GTA - stabilizator
    Utworzone przez Alfor.GTA w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 17-04-2020, 22:12
  2. stabilizator
    Utworzone przez beziorek w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 13:07
  3. Stabilizator
    Utworzone przez marcu_marcin w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-11-2009, 10:24
  4. Stabilizator
    Utworzone przez Ducrider w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 13:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory