Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Dwumasa i ustawienie zaworów

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    AR 156 II Crosswagon Q4 1.9 JTD 16v 150 KM
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał *qba222* Zobacz post
    Możesz sobie mi ubliżać jaki mam tok myślenia itd. A jak wyjaśnisz jakość części zamiennych TRW. Poczytaj o tym nawet na jakimś forum wypowiadał się kontroler jakości, i pisał,że bardzo wiele zależy właśnie od kontrolerów, jeśli jest sumienny i uczciwy i wykonuje dobrze swoją pracę to wychodzą dobre części a na innej zmianie jest jakiś gamoń,który tylko przychodzi aby swoje godziny odje..ć i chce iść do domu, to później klienci ubolewają na tym... Więc równie dobrze może się to tyczyć innych firm...
    Widzę ze nie ma o czym z Tobą dyskutować bo masz coś z główką skoro widzisz rzeczy których nie ma - bo nigdzie w w żadnym poście Cię nie obraziłem. No ale jak się kończą argumenty to zaczyna się wymyślanie bzdur. To takie polskie.

    Poza tym człowieku najpierw twierdzisz że firmy produkują produkty lepszej jakości na rynek niemiecki a gorsze na polski a teraz piszesz że wszystko zależy od kontrolera jakości czy ma dobry dzień i czy dobrze się przykłada do swoich obowiązków. Zdecyduj się w końcu bo sam sobie przeczysz.

    Myślę że pora zakończyć tę dyskusję bo do niczego dobrego nie prowadzi. Ty żyjesz we własnym świecie a ja w zupełnie innym. Dzieli nas przepaść i ani Ty mnie nie przekonasz ani ja Ciebie. Stracimy tylko niepotrzebnie nerwy Pozdrawiam

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Jambo
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    wyspy
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD 16V -195HP
    Postów
    367

    Domyślnie

    do dwumasu ,
    Ja też słyszałem o Valeo i ze strachu zamówiłem LUKa , po czym okazało się że w środku jest VALEO
    Dwumas zamawiałem od kolegi z forum GEPARD i dał mi cynka że w pudełkach LUKa jest VALE i czy to jest OK .
    Okazało się że już 70K przejechane i działa
    Więc jak dla mnie to brać VALEO
    pozdro

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2014
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joxer Zobacz post
    Widzę ze nie ma o czym z Tobą dyskutować bo masz coś z główką skoro widzisz rzeczy których nie ma - bo nigdzie w w żadnym poście Cię nie obraziłem. No ale jak się kończą argumenty to zaczyna się wymyślanie bzdur. To takie polskie.

    Poza tym człowieku najpierw twierdzisz że firmy produkują produkty lepszej jakości na rynek niemiecki a gorsze na polski a teraz piszesz że wszystko zależy od kontrolera jakości czy ma dobry dzień i czy dobrze się przykłada do swoich obowiązków. Zdecyduj się w końcu bo sam sobie przeczysz.

    Myślę że pora zakończyć tę dyskusję bo do niczego dobrego nie prowadzi. Ty żyjesz we własnym świecie a ja w zupełnie innym. Dzieli nas przepaść i ani Ty mnie nie przekonasz ani ja Ciebie. Stracimy tylko niepotrzebnie nerwy Pozdrawiam

    Twierdzisz,że mi nie ubliżasz a piszesz,że mam coś z głową... Zastanów się kto tak naprawdę ma. Skoro jesteś taki wspaniały, mądry i wykształcony i na każde nawet najmniejsze pytanie masz milion odpowiedzi to dlaczego nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?????? W każdym poście piszesz,że ja mówię,że produkty lepsze na DE a gorsze na PL... Czy ja tak ciągle powtarzam?? czy założyłem ten temat,żeby zapytać o jakość dwumasy Valeo na doświadczeniu innych z forum?? W pierwszym już poście napisałem co kolega jako mechanik mi powiedział i jakie miał doświadczenie z wymian dwumasy... Widzę,że nie masz w ogóle do siebie dystansu i nie przyjmujesz żadnego słowa krytyki pod swoim adresem...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Jambo Zobacz post
    do dwumasu ,
    Ja też słyszałem o Valeo i ze strachu zamówiłem LUKa , po czym okazało się że w środku jest VALEO
    Dwumas zamawiałem od kolegi z forum GEPARD i dał mi cynka że w pudełkach LUKa jest VALE i czy to jest OK .
    Okazało się że już 70K przejechane i działa
    Więc jak dla mnie to brać VALEO
    pozdro
    Dziękuję kolego Jambo. W końcu ktoś się wypowiedział na temat i nie wyskakiwał ze swoimi mądrościami. Też właśnie słyszałem o tym,że na pudełku może być Luk albo Sachs a w środku znajdzie się Valeo Dziękuję bardzo za odp. Fajnie by było jakby jeszcze ktoś się wypowiedział i podzielił swoim doświadczeniem. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Dwumasa
    Utworzone przez Gebelsik30 w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-02-2017, 17:30
  2. [159] Czy to dwumasa??
    Utworzone przez Patryk20 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-09-2016, 09:17
  3. [159] Dwumasa?
    Utworzone przez Arthcc w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-09-2012, 12:18
  4. Dwumasa czy nie
    Utworzone przez semri w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-01-2012, 17:29
  5. dwumasa
    Utworzone przez iwona22p w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2010, 18:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory