Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Afla 156 sw - klapa bagaznika

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 sw
    Postów
    34

    Domyślnie Afla 156 sw - klapa bagaznika

    Czesc!
    Szukam klapy do bagaznika i zastanawiam sie czy ewentualnie wersja poliftowa bedzie pasowac do mojej (przedliftowej). Ciezko znalesc cokolwiek w przyzwoitym stanie a tym bardziej w kolorze vr 680
    Moze ktos z Was wie o jakims miejscu gdzie moge dorwac taka klape w wojewodztwach swietokrzyskim, malopolskim lub podkarpackim? Przegladam aledrogo i olxa ale niestety nic ladnego nie znalazlem a wole sie nie bawic w lakierowanie, troszke drogo by to wyszlo. Moja niestety raczej nie odrayowania juz, za duzo rudej wyszlo na rancie no i trzebaby lakierowac. Troche jak reanimacja trupa, a za pare lat znowu ruda wyjdzie

  2. #2
    Bags
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak ciężko jest czasem dorwać "na wczoraj" poszukiwany element do alfy, tak za parę lat puścisz to auto albo do ludzi albo na szrot.
    Ja się w zeszłym roku bawiłem w naprawę blacharsko - lakierniczą drzwi po obcierkach i innych stłuczkach marketowych; podobnie jak Ty walczyłem z rudą na tylnych błotnikach w alfie z lakierem amazonia werde z lakiernikiem we własnej osobie.
    Wiedząc, że fachowiec krzyknie mi za zaprawki lakiernicze cennikowe cirka około 400,- z lakierem lub bez w cenie za element; a robiłem ich bagatela 5... przy użyciu 2 puszek z lakierem w sprayu mieszanym wg kodu alfy za ok 30 zł/szt z alledrogo.
    Zanim się za to zabrałem, to wzorowałem się na https://www.youtube.com/watch?v=Wb_q2Wzdi50 i w tych bardziej newralgicznych miejscach zastosowałem używany wcześniej do progów baranek novol'a, który dobrze wymieszany i sprawnie nakładany nie robi rzeczonej chropowatej struktury.
    Jak za całą robotę wykosztowałem się 150 zł, to w tej cenie jeszcze zgrzewka browarka by się pewnie znalazła.
    I paradoksalnie poza własnymi niedociągnięciami w przygotowaniu powłoki pod lakier mogę się podpisać pod skutecznością techniki Auto-Fit, którą zastąpiłem w szpachli zwykłej i finisza wyrobami z gamy Novol'a i odpuściłem sobie blende. Efekt prac jest taki, że nawet z bliska różnicy w odcieniach nie ma, a klaru jeszcze nie kładłem.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 sw
    Postów
    34

    Domyślnie

    Zeby nie spamowac juz nastepnym tematem - orientuje sie ktos jak wyglada wiazka takiej klapy? Gdzie sa kostki jakies i jak wyciagnac taka wiazke z klapy

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar rustupl
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    156 2.4 '03
    Postów
    298

    Domyślnie

    W fl'u kostki są gdzieś pod podsufitką - do klapy wychodzą już w jednym kawałku. Przy wymianie klapy ja wiązek nie wymieniałem, ściągałem osłony z klapy i wiązka została taka sama. Przy ściąganiu plastikowych osłon z klapy, połamałem je obie ... (...w obu klapach :/)

Podobne wątki

  1. plastik pod klapa bagaznika - naprawa
    Utworzone przez sebastian-wro w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-11-2013, 22:19
  2. klapa bagaznika
    Utworzone przez daniel1986 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 18:59
  3. klapa bagaznika - sedan
    Utworzone przez JTD w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-10-2012, 17:31
  4. Klapa bagaznika
    Utworzone przez bella-hella w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 10:09
  5. Klapa bagaznika 156
    Utworzone przez Sylwia w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-04-2007, 12:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory