Tajemnicza kostka

arni1020

Nowy
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
72
Auto
Alfa Romeo 156
Cześć wszystkim. Ostatnio podlaczajac cb radio znalazłem oto taka kostkę znajdująca się pod panelem w środkowym tulenu. Czy ktoś by powiedział od czego ona może być
101.jpg
102.jpg


Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Poszukasz dobrze na forum to się dowiesz, że nikt nie wie na 100%

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 
To jest (chyba)kostka do włączników trybu pracy skrzyni automatycznej (Q-system) W przyszły wekkend spojrzę i napiszę.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra