Witam serdecznie mam problem w swojej alfie z ustawieniem temperatury, otóż albo mam zimne albo max ciepłe powietrze. Wymontowałem silniczek odpowiedzialny za ustawienie klap ciepłe/zimne i spawa wygląda tak: Jak mam ustawioną temp na minimum czyli 14 st.c to silniczek schodzi w dół, jeżeli pokrętłem ustawiam temp. coraz wyżej silniczek nie reaguje, dopiero po przekroczeniu ustawienia 21 st.c silniczek się rusza i idzie do końca, nie reaguje na ustawienia pomiędzy 14 a 21 st.c. mało tego w drugą stronę działa podobnie tzn. od 28 do 21 st.c nie ma reakcji, ruch silniczka jest po przekroczeniu 21 st.c. i zatrzymuje się na końcu robi pełny ruch i nie ma pośrednich ustawień. Podmieniłem silniczek na inny ale brak poprawy działa tak samo, podmieniłem panel klimatyzacji ale również brak rezultatów, natomiast oba silniczki od klap ciepłe/zimne jak podłączam pod rodzaj nawiewów czyli nogi, szyba itp. to silniczek zatrzymuje sie na wybranym ustawieniu i nie ma problemu z jego pracą. Czy jesteście w stanie mi podpowiedzieć gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny braku ustawień wybranej temp. ?