Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa 1.9 8v 115km używany alternator kupno

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    17

    Domyślnie Alfa 1.9 8v 115km używany alternator kupno

    Witajcie, mam problem z kupnem alternatora do alfy, jako że w tym roku serwis mojego Złomka przekroczył jego wartość, dwumas pompa wspomagania hamulce i wiele wiele innych zmuszony jestem kupić alternator używany jako że po złej diagnozie mechanika kazał mi robić pompę, więc ja sam wieniałem bo jest łatwiej niż z alternatorem
    Wracając do tematu auto jest z 2001r i jest to sportwagon z silnikiem 1.9 8v niby 115km
    U siebie mam 46748353 Denso a w okolicy mam bosha (wgl były do kupienia w algach?) Od 2.4 JTD numery: 0 123 510 018 jeszcze jest tam taki numer na boku 085
    Mam jeszcze jeden dość blisko też Denso 73503235 swojego nie regeneruje gdyż mam takie luzy na boki że Ho Ho a wyje jak katechetka na widok Jehowych, jeśli nic z tych polecicie mi może jakaś używkę z allegro bądź od was

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Paweeel
    Dołączył
    08 2018
    Mieszka w
    Jastków
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS Selespeed, 2004r.
    Postów
    31

    Domyślnie

    Nie wypowiem sie co do zakupu, ale jeśli masz luzy, to może wystarczy łożyska wymienić i szczotki. Groszowe sprawy.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    17

    Domyślnie

    Coś czuję że jest tak źle że mogę cię spodziewać pękniętej obudowy dodatkowo muszę ograniczyć czas bez auta do minimum, Złomek ma już ponad 400tys km i wszystkiego mogę się spodziewac, dodatkowo pod koniec roku planuje zmienić ja na nowszy model

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Paweeel
    Dołączył
    08 2018
    Mieszka w
    Jastków
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS Selespeed, 2004r.
    Postów
    31

    Domyślnie

    Nie namawiam, ale też nie wiesz ile pochodzi zakupiona używka, też wypadałoby chociaż sprawdzić szczotki.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    17

    Domyślnie

    Napiszę tak, jak kupię używkę będę miał czas na sprawdzenie jej, wymieniać będę go sam ze znajomym bo ma zaplecze techniczne ;D będziemy to robić w weekend więc nie mam czasu wyciągnąć swojego alternatora go rozbierać i zamawiać wszystkiego bo w Grudziądzu nikt nie ma na miejscu części (sprawdzałem) dodatkowo zakładam że mój altek jest tak dojechaniu że pewnie mogę się spodziewać popękanej obudowy więc spodziewając się tego wolę już mieć używkę, jest tania a po kupnie mam czas na ewentualne sprawdzenie jej, jako że mam zmiany w pracy co drogi dzień nie mam czasu auta odstawić na kilka dni bo nie mam dojazdu do pracy, zresztą ta menda w tym roku za dużo dostała (gdyby blacharsko była w stanie zadowalającym to bym się bawił dalej w nowe części jak dotychczas) dla mnie mnie najważniejsze jest to by ktoś potwierdził że te moje propozycje będą dobre (ewentualnie przełożenie mojej rolki bo moje sprzęgiełko wydaje się być zdrowe)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-07-2012, 20:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory