Cześć. Po cenie złomu kupiłem ww sztrucel. W teorii pali (b/g), skręca, hamuje. No i myślę że na start to jest spoko

- - - Updated - - -

Cześć. Po cenie złomu kupiłem ww sztrucel. W teorii pali (b/g), skręca, hamuje. No i myślę że na start to jest spoko Zaniedbana jest strasznie i wizualnie i mechanicznie, ale jak na budżetowy projekt myślę że ma rację bytu.
Z głównych problemów to cierpi na brak ładowania, ale alternator/regulator już mam, więc z tego co już wyczytałem połowa sukcesu za mną. Przeraża mnie jego wymiana, ale jest to do zrobienia więc luz. Z bardziej ciekawych rzeczy to lubi sobie walnąć olejem na górę silnika, z bagnetu lubią polecieć spalinki i ogólnie trochę nie równo pali. Do tego w kwestii świec to ktoś chyba zainstalował świece z wueski, biorąc pod uwagę ile kosztuje komplet do twinsmarka. Jak na moje oko to uszczelka pod pokrywą zaworów, odma i świece, więc spokojnie to sobie ogarnę. Ale, ale.. w "mokrych włoszkach" jestem zielony więc liczę na dobre słowo od każdego
Pozdrawiam koledzy serdecznie i liczę na wieeele dobrych rad ( te typu "weź to że złomuj" nie liczą się- chce podłubać )