Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Przeplywomierz powietrza SKV MAXGEAR KAMOKA

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2020
    Auto
    156
    Postów
    1

    Domyślnie Przeplywomierz powietrza SKV MAXGEAR KAMOKA

    Cześć,

    niestety moja alfa straciła na przyspieszeniu i momentami dostawała ataku epilepsji tudzież jestem zmuszony do wymiany przepływomierza. Przeglądając internet natrafiłem na optymalne dla mnie cenowo marki SKV, MAXGEAR oraz KAMOKA, stoję przed wyborem jednej z tych marek, która według was podziała najdłużej bez problemów? Ma ktoś coś z tego w swojej furze?

    pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Jeszcze dodaj do tego Master Sport i będzie lista najniżej plasujących się przepływek na rynku. Miałem nieprzyjemność testować Maxgear, MS i Kamoka. Parametry nawet na biegu jałowym miały totalnie z sufitu. Dymienie przy przyspieszaniu na dwóch z nich (już nie kojarzę marki) a jeden dławił silnik niemiłosiernie. Oczywiście, mogłem mieć wyjątkowego pecha (choć z MS i MG miałem 2 sztuki) ale nie polecę tego nikomu. Testowałem to na 156 16V JTD.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 01-02-2021 o 12:22

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Dolu
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 2005
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Jeszcze dodaj do tego Master Sport i będzie lista najniżej plasujących się przepływek na rynku. Miałem nieprzyjemność testować Maxgear, MS i Kamoka. Parametry nawet na biegu jałowym miały totalnie z sufitu. Dymienie przy przyspieszaniu na dwóch z nich (już nie kojarzę marki) a jeden dławił silnik niemiłosiernie. Oczywiście, mogłem mieć wyjątkowego pecha (choć z MS i MG miałem 2 sztuki) ale nie polecę tego nikomu. Testowałem to na 156 16V JTD.
    Aż tak źle z tymi markami? O Komoce troszkę się czytało i faktycznie po opiniach można wywnioskować, że lepiej będzie jak się ją będzie omijać. O Maxgear i Master Sporcie nic nie czytałem, ale chyba lepiej dla mnie będzie jak troszkę o nich poczytam, żebym się nie dziwił jak u żony w aucie z zaciskami z Denckermanna.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dolu Zobacz post
    Aż tak źle z tymi markami? O Komoce troszkę się czytało i faktycznie po opiniach można wywnioskować, że lepiej będzie jak się ją będzie omijać. O Maxgear i Master Sporcie nic nie czytałem, ale chyba lepiej dla mnie będzie jak troszkę o nich poczytam, żebym się nie dziwił jak u żony w aucie z zaciskami z Denckermanna.
    Ja nie napisałem, że wszystko mają do kitu. Przepływki to osprzęt bardzo wrażliwy na błędy w procesie produkcji i niedokładność. Mam dobry kontakt z kilkoma sklepami, kupuję dużo części i mógłbym godzinami o niektórych markach i konfekcjonowaniu opowiadać.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Dolu
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 2005
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Ja nie napisałem, że wszystko mają do kitu. Przepływki to osprzęt bardzo wrażliwy na błędy w procesie produkcji i niedokładność. Mam dobry kontakt z kilkoma sklepami, kupuję dużo części i mógłbym godzinami o niektórych markach i konfekcjonowaniu opowiadać.

    Nie no spokojnie, wszystko rozumiem. Nie miałem styczności z wieloma zamiennika tyle co z nieszczęsnymi zaciskami z Denckermanna. O Kamoce wiem tyle ile czytałem na różnych forach i też raczej pochwał nie zbierają. A jak mówił że mógłbyś godzinami o markach mówić to powiesz coś o Maxgear'e bo miałeś nieprzyjemność testować? Bo nie powiem chciałbym poszerzyć swoją wiedzę, żeby nie kupować jakiego g**na w przyszłości gdyby (oby nie) auto potrzebowało nowych części

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar www156
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    KR
    Auto
    159 1,9 M-JET 16v
    Postów
    930

    Domyślnie

    Faktycznie wybór jest spory producenci od INNY () do bosch. Osobiście jak miałem w alfie problem z przepływką kupiłem boscha.
    Byla 156 2,0 TS,
    była 156 2,4 20V
    była 156 1,9 16V
    jest 159 1,9 16V
    jest giulietta 2,0 IMOLA

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 SW JTDm 16V 2006
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cześć. Z własnego doświadczenia mogę polecić pierburg-a. Wyraźnie tańszy od Boscha a parametry trzyma. Sprawdzane na JTD 16v

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał szmatan Zobacz post
    Cześć. Z własnego doświadczenia mogę polecić pierburg-a. Wyraźnie tańszy od Boscha a parametry trzyma. Sprawdzane na JTD 16v
    Potwierdzam. Choć miałem tylko jeden to jednak nie było z nim problemów przez 3 lata użytkowania.

  9. #9
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kondzio Zobacz post
    Cześć,

    niestety moja alfa straciła na przyspieszeniu i momentami dostawała ataku epilepsji tudzież jestem zmuszony do wymiany przepływomierza. Przeglądając internet natrafiłem na optymalne dla mnie cenowo marki SKV, MAXGEAR oraz KAMOKA, stoję przed wyborem jednej z tych marek, która według was podziała najdłużej bez problemów? Ma ktoś coś z tego w swojej furze?

    pozdrawiam
    Jeśli Alfa benzyna żadna poza Boschem sie nie sprawdzi. Szkoda kasy na wynalazki które nie będą działać jak należy.
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

Podobne wątki

  1. [159] Kupiłem EGR z KAMOKA- opinia
    Utworzone przez Kubanek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-12-2020, 12:44
  2. [159] Sprężyny tył 2szt. Alfa 159 maXgear 60-0466 1.8 1.9 2.2
    Utworzone przez creaf w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2020, 06:37
  3. stały temat wahacze górne Kamoka,TRW,Delphi
    Utworzone przez KrystianoCC w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-06-2012, 18:56
  4. [166] ile kosztuje przeplywomierz powietrza
    Utworzone przez krzywy1976 w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2007, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory