Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Problemy z ICS

  1. #1
    juzeczekk
    Gość

    Domyślnie Problemy z ICS

    Mam pewien klopot z ICS w mojej Alfie 166,rocznik 2002.
    wszystko jest niby dobrze ale od pewnego czasu nie ma podswietlenia monitora a pozatym wszystjie funkcje działaja pr5awidłowo,jest to bardzo klopotliwe bo nic nie widze i wszystko robie po omacku.Prosze o pomoc.

  2. #2
    zaqson
    Gość

    Domyślnie Re: Problemy z ICS

    Pewnie się myle ale moze nacisnales przycisk DARK na ICS-ie.Sprawdź jesli jeszcze tego nie zrobiles.

  3. #3
    juzeczekk
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie nie juz to sprawdzalem.Byłem nawet w salonie alfy w Gdańsku, skasowali mnie 2 stówki wyciągneli caly ICS,odłaczyli,podłączyli i powiedzieli że nic nie moga więcej zrobic a wymiana calego to ok.13 tysiączkow;(. Po wizycie na tym forum sam wyciągnałem caly ICS i zawiozłem do elektronika do Elbląga.Czekam na jego odpowiedz.Może ma ktos do sprzedania caly ICS w rozsądnej cenie, albo moze jakies wskazówki co mam z tym dalej zrobic bo juz dłóżej tak nie moge jeździc.Pozdrawiam

  4. #4
    kmito
    Gość

    Domyślnie

    Czy problem ujawnił się nagle, czy wyświetlacz po prostu stopniowo coraz słabiej świecił.

  5. #5
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie

    apropo ICS to czy normalne jest, ze jak ide np rano i odpalam samochod to caly wyswietlacz jest dosc ciemny, pozneij jak samochod zlapie troche temperatury jest normalna jasnosc.

    Czy to jest zalezne wlasnie od temperatury?

  6. #6
    Dawid166
    Gość

    Domyślnie

    Wydaje się, że to właśnie kwestia temperatury. Mam podobne objawy, jak te które opisujesz, wcześniej (kiedy było cieplej) tego nie zauważyłem.

    Swoją drogą mój ICS pokazuje zupełnie abstrakcyjne temperatury zewnętrzne - dziś rano twierdził, że jest 13 stopni, (było ok. -1 może 0), jednym słowem wiosna idzie.

Podobne wątki

  1. Dwa problemy z AR 147
    Utworzone przez wiiktor11 w dziale 147
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 20:43
  2. Problemy z ABS i VDC
    Utworzone przez grzesiek87 w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 17:59
  3. 3 problemy...
    Utworzone przez Jack92 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-01-2013, 20:58
  4. Dwa problemy AR 156 98r
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-12-2011, 17:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory