Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Temat: Zakup AR 156 FL

  1. #21
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojce Zobacz post
    Alfa Romeo 156 sw. 2,4 jtd (175 ps) salonowa !! 2003 rok pierwsza rej. 2004 138 k przebiegu cena 20,9 wygląda całkiem całkiem ,no i nie jest sprowadzona z zachodu to duży plus można sprawdzić historie auta w jakimś serwisie ,jakbym miał kasę to bym się nią zainteresował poważnie

    http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-15...317837523.html
    wisi już w ogłoszeniach dobre pół roku wiec nie można mówic o okazji bo by jej juz tego auta nie było ...


    _cichyy_
    sam wiesz jak to jest z tymi cenami swego czasu sam sprzedawałes swoją i nie była w super cenie tylko w takiej normalnej ....
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  2. #22
    Wojce
    Gość

    Domyślnie

    [QUOTE=marshall;432269]wisi już w ogłoszeniach dobre pół roku wiec nie można mówic o okazji bo by jej juz tego auta nie było ...


    W sumie racja ,że to nie jest okazja ,bo tańsze też można kupić z tego rocznika ,a jak ciężko sprzedać auto zwłaszcza alfe romeo to chyba wiadomo ,a auto jest od września w ogłoszeniach ,choć bez usterek na pewno nie jest ,bo nie ma takiego samochodu używanego na sprzedaż

  3. #23
    kolo99
    Gość

    Domyślnie

    Oj, z tego co czytam to będzie ciężko, ale cóż od przyszłego roku zaczynam szukać. Nie spieszy mi się ponieważ mam jedno autko. Nawet jak będzie ciężko, zdania nie zmienię, Alfa Romeo musi być Chyba że widzieliście w swojej okolicy pewne auto do sprzedania, to czekam na jakieś propozycje

  4. #24
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    [QUOTE=Wojce;432297]
    Cytat Napisał marshall Zobacz post
    wisi już w ogłoszeniach dobre pół roku wiec nie można mówic o okazji bo by jej juz tego auta nie było ...


    W sumie racja ,że to nie jest okazja ,bo tańsze też można kupić z tego rocznika ,a jak ciężko sprzedać auto zwłaszcza alfe romeo to chyba wiadomo ,a auto jest od września w ogłoszeniach ,choć bez usterek na pewno nie jest ,bo nie ma takiego samochodu używanego na sprzedaż
    Dobre auto czy to Alfa czy fiat bardzo łatwo sprzedać, ciężko to jakieś po 10ciu użytkownikach, z niepewną przeszłością itd. Nie ma cudów.

    Choć do właściciela tej z linka zadzwoniłem i po pierwszej rozmowie wydaje się całkiem całkiem ok , miała jakieś stłuczki przód i tył, ale ponoć drobne i naprawiane w ASO (była w leasingu) . No i jest 4ro osobowa (kratka) ale to nie taki problem. Ma Alfatex a nie skórę, wg mnie zaleta.
    Gdybym szukał diesla to pewnie bym jechał sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 23-11-2010 o 14:12

  5. #25
    kolo99
    Gość

    Domyślnie

    Oglądał już ktoś tą Alfę lub rozmawiał z właścicielem?
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-ful...C15074957.html
    lub tą
    http://moto.allegro.pl/alfa-156-2-0-...326015774.html

  6. #26
    marceell
    Gość

    Domyślnie

    ładna mi kultura dbania o samochód. od Francuzów furek się nie kupuje. kumpel zakupił i wystarczy. znajomy sprowadził. mechanik po obejżeniu zapytał się tylko czy może zwrócić. jedyne miejsce nie bite, dach. silnik bez oleju do remontu. pompa paliwa uszkodzona. a to dieselek był... odpicowany na sprzedaż dla polaczków. okazji nie było. cenowo to samo więc jakieś podejrzenia odpadały. a ile kratek piwa by za to było??

  7. #27
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Domyślnie

    Cytat Napisał peenbe Zobacz post
    A czy belle po FL nie maja czarnych zegarow ,bo ta na fotkach z linku wyzej ma biale ?chyba ze na poczatku wypuszczali z bialymi...
    156-stki po pełnym FL mają czarne tarcze zegarów. Po FL wnętrza spotykałem tylko białe.
    Jedyny miarodajny wskaźnik jakości kodu jednostka WTF/min - czyli programisty dzień powszedni...
    Wielki błysk - czarny pysk czyli elektronika dzień powszedni...

  8. #28
    marceell
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    pokaż mi jedną wartą uwagi w tych pieniądzach
    akurat szukam autka za max 40 i wierz mi że cyny z ogłoszeń nijak się mają do faktycznej wartości danego auta
    a sugerowanie się tylko danymi cen z ogłoszeń to jak .......

    jak na razie nie spotkałem 159 za mniej niż 36 ( jak sugerujesz ) wartej kupna
    Kolega Bocian mądrze mówi a ja lubię mądrych kolegów, warto słuchać.

  9. #29
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomito Zobacz post
    156-stki po pełnym FL mają czarne tarcze zegarów. Po FL wnętrza spotykałem tylko białe.
    czarne tarcze są częścią pakietu TI. Normalnie były białe.
    Być może czarne były również jako oddzielna opcja do zamówienia, tego nie wiem . Ale ta alfa z Francji ma poza tymi tarczami felgi z pakietu TI, znaczek TI na klapie , fotele z tegoż pakietu - więc się zgadza.

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Ja mam czarne a TI raczej nie mam..


Podobne wątki

  1. Zakup AR 166
    Utworzone przez dachu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-05-2014, 17:40
  2. Zakup AR GT
    Utworzone przez Austin w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-04-2014, 10:33
  3. Zakup AR 147 jtd po FL
    Utworzone przez Yannkes w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2011, 08:45
  4. Zakup 156 GTA
    Utworzone przez Niski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 10:34
  5. zakup 159
    Utworzone przez kubus_stunt w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-12-2009, 11:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory