Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Temat: Zakup AR 156 FL

  1. #1
    kolo99
    Gość

    Domyślnie Zakup AR 156 FL

    Witam! Jest to mój pierwszy post na tym forum. Po wielu nieprzespanych nocach, oglądają Wasze forum coraz bliżej jestem zakupu AR 156 FL. Otóż mam do Was pytanie. Na auto mogę przeznaczyć do 22tys.zł. Chciałbym aby to była Alfa Romeo 156 po liftingu. Czy za takie pieniądze kupi się coś sensownego, czy może sprowadzić, albo nie pchać się w FL i po prostu kupił ładną 156 przed liftem. Poradźcie mi. Pozdrawiam !

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar kenobi
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    lubin
    Auto
    156 FL 2.4 20V Mjtd
    Postów
    860

    Domyślnie

    za na prawde dobry egzemplarz, z "jakas" chociaz historia na 156 FL to 30 tys lekko, niestety
    ..... powered by www.cinsoft.pl

  3. #3
    kolo99
    Gość

    Domyślnie

    Spoko. A co sądzicie o sprowadzeniu takiej Niuni? Jeśli sprowadzić to z jakiego kraju?

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar klaku156
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    AR 156sw 1.9 116km 2003 virus 176km
    Postów
    94

    Domyślnie

    belgia
    AR 145 1,6 BOXER 1996
    AR 156 1,9 JTD 2003
    AR 166 3.0 V6 1999

  5. #5
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Kupisz bez problemu. Na dzień dzisiejszy na Allegro znajdziesz sprowadzoną 1.6 TS z 2004r z przebiegiem 70000km za 17900 plus opłaty i 2.0 JTS za 15900zł z jeszcze niższym przebiegiem. Sprzedający dają możliwość sprawdzenia auta na stacji ASO.Książki serwisowe też mają ale to nie jest pewne. A najlepiej to postaw dobry koniak komuś kto się zna z tego forum i ma blisko do auta niech podjedzie i auto sprawdzi. Potem bierz z sobą dla pewności znajomego mechanika i powodzenia w zakupie i eksploatacji.

  6. #6
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał syfon Zobacz post
    Kupisz bez problemu. Na dzień dzisiejszy na Allegro znajdziesz sprowadzoną 1.6 TS z 2004r z przebiegiem 70000km za 17900 plus opłaty i 2.0 JTS za 15900zł z jeszcze niższym przebiegiem....

    No, kupi bez problemu i prawdopodobnie postawi na kołkach żeby sobie popatrzeć.
    Nie wierzę w te roczniki w takich cenach, z pewną przeszłością, znanym przebiegiem i bez bardzo grubych spraw do serwisu zaraz po zakupie. I jeszcze od handlarzy... ech...

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    dokładnie lepiej dac troszke wiecej i kupić konkreta niż dać mniej a potem przeklinać ze sie juz nigdy alfy nie kupi bo to sa złomy jedna jest zasada nie ma sie co spieszyc sprawdzic dokładnie i juz
    sam jak kupowałem 156 FL to bałem można powiedzieć jedna z górnych kwot jakie widniały na allegro ale ponad rok czasu i wymieniam tylko olej oraz górne wahacze( od nowości tam siedziały 160tys ) znajomy kupił taka sama w tym samym okresie i chciał mi pokazac ze mozna kupic dobra i ttaniej niz ja kupił tańszą o 5 tyś niż ja na dzień dzisiejszy włożył 8tyś i stracił kupę nerwów
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolo99 Zobacz post
    Witam! Jest to mój pierwszy post na tym forum. Po wielu nieprzespanych nocach, oglądają Wasze forum coraz bliżej jestem zakupu AR 156 FL. Otóż mam do Was pytanie. Na auto mogę przeznaczyć do 22tys.zł. Chciałbym aby to była Alfa Romeo 156 po liftingu. Czy za takie pieniądze kupi się coś sensownego, czy może sprowadzić, albo nie pchać się w FL i po prostu kupił ładną 156 przed liftem. Poradźcie mi. Pozdrawiam !
    Wiele zależy od tego czego oczekujesz.
    Tzn jaki silnik, wyposażenie itp.
    Na podstawową wersję po fl, bez fajerwerków 23.000zł powinny wystarczyć + oczywiście wymiana rozrządu itp.
    Jeśli chcesz coś mocniejszego, wypasionego, to trzeba się liczyć z wydatkiem min. 28.000zł
    Była ostatnio taka na allegro, ale niestety ktoś ją już zakupił.
    Gdybyś decydował się na zakup Alfy z rocznika 2002, po liftingu wnętrza, z bogatym wyposażeniem, to daj znać, bo powoli oswajam się z myślą, że moja wypieszczona Alfa będzie mieć nowego właściciela.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #9
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście każdorazowo dokładne sprawdzenie auta przed zakupem. Te propozycje o których pisałem naprawdę w necie wyglądają nieźle. W naturze to oczywiście dopiero się okaże na miejscu. Dwa lata temu sam kupowałem sprowadzoną z Włoch i po sprawdzeniu okazało się że kupiłem auto 500km po gruntownym przeglądzie serwisowym łącznie z wymianą rozrządu i wszystkich filtrów. Przejechałem już 35tkm. i wymieniłem w zawieszeniu tylko łącznik stabilizatora. Ale przed zakupem byłem przy aucie dwa razy i dokładnie sprawdzałem. Po prostu kto szuka ten znajdzie.

  10. #10
    kolo99
    Gość

    Domyślnie

    Witam! idealną Alfą dla mnie by była sama benzyna, żadnych skór nie chcę. Najbardziej podoba mi się jasny welur. I lifting także zewnętrzny. Dużych przebiegów nie trzaskam do tej pory jeździłem Punciakiem I z 97r. i aż wstyd się przyznać bo przebieg tego auta to 70tys. km, a mam go od nowości Więc i silniczek mógłby być jakiś mocniejszy, spalanie mnie nie przeraża przy moich przebiegach

Podobne wątki

  1. Zakup AR 166
    Utworzone przez dachu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-05-2014, 17:40
  2. Zakup AR GT
    Utworzone przez Austin w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-04-2014, 10:33
  3. Zakup AR 147 jtd po FL
    Utworzone przez Yannkes w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2011, 08:45
  4. Zakup 156 GTA
    Utworzone przez Niski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 10:34
  5. zakup 159
    Utworzone przez kubus_stunt w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-12-2009, 11:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory