Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Mignięcie przy otwieraniu/zamykaniu z pilota

  1. #31
    Użytkownik Romeo Avatar palchon
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SJZ
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD SPORTWAGON
    Postów
    778

    Domyślnie

    Ja mam Sportwagona 02.2002 przed liftem i jak pisałem wczesniej wszystko mruga jak ma mrugać, Nie ma co dywagować - temat rzeka. Komu nie mruga niech sprawdzi czy ma te przekaźniki czy ma oryginalny sterownik centralnego siemensa, jak oba elementy sa to dalej sprawdzac połączenia

    Cytat Napisał acik666 Zobacz post
    Ja mam AR 156 z 2003 roku 1,9 JTD 16V, mam centralny fabryczny bez alarmu.

    Jak kupiłem auto świeciły kierunki przy otwieraniu i zamykaniu, po wizycie u mechanika ( przegląd i pełna obsługa) przestały świecić. Mechanik sprawdzał i nie był wstanie wykryć czemu tak się stało.

    Kolego to niezły "paproch" z gościa, jeśli po jego interwencji to znikło tzn. ze coś skopał przy okazji i nie umie nawet wykombinować co by to mogło być.
    Napisz mi co on ci tam naprawiał zanim to znikło a postaram ci sie pomóc być może.
    Alfa Romeo 156 1,9JTD '02 SPORTWAGON
    Szerokopojęta elektronika i elektryka samochodowa

  2. #32
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Oława / Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 156 JTD 1.9 105KM 2000r
    Postów
    39

    Domyślnie

    a mozesz zarzucic zdjęcie jak to u Ciebie wygląda palchon? głownie chodzi mi tu o te przekazniki. U mnie idzie wiazka przewodow, rozdziela sie na 3, czesc do centralki siemensa, czesc do srodkowego swiatla stopu i czesc do podswietlenia bagaznika. tam dostep jest ciezki, jak macalem reka to nie wiem czy mnie prad kopnal od zarowki czy byla taka goraca ale drugi raz tego nie zrobie

    Wydaje mi sie ze to MUSI migać, wtedy samochody mialy juz migajace centralne zamki, widocznie z biegiem czasu przestlo cos laczyc/dzialac a teraz kwestia co dokladnie?

  3. #33
    Użytkownik Romeo Avatar palchon
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SJZ
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD SPORTWAGON
    Postów
    778

    Domyślnie

    Cytat Napisał sabcio Zobacz post
    a mozesz zarzucic zdjęcie jak to u Ciebie wygląda palchon? głownie chodzi mi tu o te przekazniki. U mnie idzie wiazka przewodow, rozdziela sie na 3, czesc do centralki siemensa, czesc do srodkowego swiatla stopu i czesc do podswietlenia bagaznika. tam dostep jest ciezki, jak macalem reka to nie wiem czy mnie prad kopnal od zarowki czy byla taka goraca ale drugi raz tego nie zrobie

    Wydaje mi sie ze to MUSI migać, wtedy samochody mialy juz migajace centralne zamki, widocznie z biegiem czasu przestlo cos laczyc/dzialac a teraz kwestia co dokladnie?

    12V to raczej troszke mało możliwe, co do zdjęcia to musiałbym bagażnik rozkopywać a w taki wypi... to chce mi sie jak wogule
    Alfa Romeo 156 1,9JTD '02 SPORTWAGON
    Szerokopojęta elektronika i elektryka samochodowa

  4. #34
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar michcio420
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Czestochowa
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD pakiet MOMO
    Postów
    34

    Domyślnie

    troche odkope temat.. kazdy pisze o jakims przekazniku w bagazniku... gdzie on dokladnie sie znajduje? bardzo chialbm zrobic to mrugniecie swiatel przy oryginalnym centralnym zamku. mam 1.9jtd 2000 SP3 a nie mrugaja swiatelka... ktos zrobi jakas fotorelacje albo cos?

  5. #35
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    stary brus
    Auto
    alfa romeo 156 sportwagoni 1.9 jtd 2001r
    Postów
    590

    Domyślnie

    U mnie też mam ten sam problem od jakiegoś czasu, kluczyk scyzoryk centralny ogrinalny nie dokładamy jak zamykam czy otwieram to przekaznik w bagażniku pyka , nawet podmienialem i jest tak samo ale działało mruganie to wydaje mi się że bardziej z przodu coś pykalo ale w lewych drzwiach sprawdzałem i nic nie znalazłem :/ a najlepsze jest to że najpierw padła jedna strona a później drogą i teraz w cale nie nie miga , może ma ktoś jakieś dane , schemat całej instalacji centralki

    Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

  6. #36
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    stary brus
    Auto
    alfa romeo 156 sportwagoni 1.9 jtd 2001r
    Postów
    590

    Domyślnie

    Gdzie ta centralka jest co piszecie ?

    Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

  7. #37
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 2005
    Postów
    1

    Question Problem z zamkiem centralnym

    Witajcie, widzę że na forum mało aktywności ale może ktoś z was pomoże. W mojej alafie 156 1.9jtd 2005 sedan, nie działa zamykanie z pilota. Bagażnik z pilota się otwiera czasem od raz czasem po kilku kliknięciach ale dżwięk próby otwarcia bagażnika jest za każdym razem. Kolejna sprawa to ten zamek centralny jak klikam guzik na pilocie to światełka w alfie migają albo na zamknięcie albo na otwarcie natomiast auto sie nie otwiera ani nie zamyka i musze kluczem przekręcić...
    Help i dzięki z góry

  8. #38
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 JTDM 16V
    Postów
    10

    Domyślnie

    A u mnie inna sytuacja. Normalnie przy zamykaniu mam migniecie światłami i tyle, a raz na jakiś czas po zamknięciu jest kilka bardzo szybkich mignięć i sygnał dźwiękowy. Niczego nie zmieniam, co to moze oznaczać? Ta sytuacja powraca co jakiś czas.

Podobne wątki

  1. Ruch szyby przy otwieraniu/zamykaniu drzwi.
    Utworzone przez Grześko w dziale GT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 20:47
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-11-2012, 18:02
  3. Napięcie przy otwieraniu/zamykaniu centralnego
    Utworzone przez mattom w dziale 156
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 18:10
  4. "Stuki" przy otwieraniu / zamykaniu drzwi
    Utworzone przez ayem w dziale GT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-04-2010, 02:59
  5. Gwizd przy zamykaniu drzwi.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-12-2009, 21:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory