Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62

Temat: Centralny zamek z pilota, modul komforu oraz otwieranie "automatyczne" bagaznika

  1. #11
    Użytkownik Ogier Avatar stembalski17
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    K-Z
    Auto
    AR 156 1.9JTD 105 KM
    Postów
    170

    Domyślnie

    POMOCY !!! prosze tych ktorzy montowali u siebie sterownik centralnego zamka pod jaki kabel zescie sie podpieli jesli chodzi o ZAMKNIECIE zamka.
    Wiem ze bialy w wiazce drzwi jest od otwierania a niebieski mialby byc od zamykania ale ja TYPOWO niebieskiego nie znalazlem a kazdy inny czyli niebiesko-czarne, niebiesko-biale itp nie odpowiadaja za zamkniecie centralnego zamka.
    Najlepsze byloby jakies zdjecie lub cos pomocnego, mam pare instruckji ale nie moge znalezc tego jednego kabelka i mam lipe .... :/

  2. #12
    Arturp
    Gość

    Domyślnie

    Cześć,
    Słuchaj udało Ci sie założyć ten moduł od Stiga?
    Kupiłem taki sam, w piątek chciałem się za to zabrać, miałem jakiś tam opis od nich, dobrałem się do skrzynki bezpieczników patrzę na kostki a one trochę się nie zgadzają z ich opisem, więc złożyłem to i poszedłem na piwo. Teraz mamy nowy tydzień więc chcę zrobić kolejne podejście.

  3. #13
    woyteq
    Gość

    Domyślnie

    Wszystko bez problemu zamontujesz... zarówno domykanie szyb jak i otwieranie bagażnika... do bagażnika polecam coś takiego do tego linka rowerowa... (siłownik slave)

    aby domykanie chodziło sterownik musi mieć taką opcję (daje sygnał około 10sek na moduł domykający), co do otwierania bagażnika to sterownik po przytrzymaniu przycisku od otwierania auta daje sygnał innym kablem i pod niego właśnie podpinasz ten siłownik, przed siłownikiem trzeba dać przekaźnik i przeprowadzić kabel do bagażnika. Siłownik i przekaźnik bez problemu mieści się i nie trzeba nic kombinować.
    Trochę zamieszałem ale polecam
    http://www.alfaclub.pl/forum/viewtop...r=asc&start=15
    ja montowałem jakiś czas temu i już trochę mi to pouciekało.

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Zdunska Wola
    Auto
    Alfa Romeo 156 SportWagon 1.8 16v T-Spark 2002 r.
    Postów
    32

    Domyślnie

    a co z ta za malo odskakujaca klapa w SW?ja rowniez za kazdym razem musze szarpac wycieraczke. Na dodatek z pilota nie lapie,niby jak wcisne guzik na pilosie to slychac jak by sie otwieralo ale sie nie otwiera.Tylko recznie z kabiny.

  5. #15
    Użytkownik Ogier Avatar stembalski17
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    K-Z
    Auto
    AR 156 1.9JTD 105 KM
    Postów
    170

    Domyślnie

    a co z tym niebieskim kabelkiem ja mam wszystko podpiete pod piny w kostkach (znalazlem wszystko za pomoca pobowki z kabelkiem z masa) i powinno dzialac tylko nie moge znalezc niebieskiego kabelka do zamykania drzwi, jesli chodzi o otwieranie bagaznika to zabiore sie za to jak skoncze z centralnym bo nie lubie sie zabierac za cos jesli nie skonczylem pierwszego, mam wszystkie moduly juz w domu tylko jak je podlaczyc do kupy ??

  6. #16
    woyteq
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał stembalski17 Zobacz post
    a co z tym niebieskim kabelkiem ja mam wszystko podpiete pod piny w kostkach (znalazlem wszystko za pomoca pobowki z kabelkiem z masa) i powinno dzialac tylko nie moge znalezc niebieskiego kabelka do zamykania drzwi, jesli chodzi o otwieranie bagaznika to zabiore sie za to jak skoncze z centralnym bo nie lubie sie zabierac za cos jesli nie skonczylem pierwszego, mam wszystkie moduly juz w domu tylko jak je podlaczyc do kupy ??
    -zamek centralny dwie masy niebieski zamknij, biały otwórz-wiązka z drzwi!!!

  7. #17
    Użytkownik Ogier Avatar stembalski17
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    K-Z
    Auto
    AR 156 1.9JTD 105 KM
    Postów
    170

    Domyślnie

    heh ... czytac to ja umiem, szukac takze ... i uwierz ze TYPOWO NIEBIESKIEGO kabelka tam nie mam,natomiast bialy jest. Brak mi tylko tego niebieskiego moze mozna sie jakos podlaczyc gdzies indziej, pod pin lub kabelek w innym miejscu ?!

  8. #18
    woyteq
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał stembalski17 Zobacz post
    heh ... czytac to ja umiem, szukac takze ... i uwierz ze TYPOWO NIEBIESKIEGO kabelka tam nie mam,natomiast bialy jest. Brak mi tylko tego niebieskiego moze mozna sie jakos podlaczyc gdzies indziej, pod pin lub kabelek w innym miejscu ?!
    Kurcze ja przerabiałem temat 2 lata temu i wg tej instrukcji znalazłem wszystko. Skoro masz biały to w tej wiązce musi być niebieski (jasnoniebieski). Weź każdy w palce wyobracaj i znajdziesz. Spróbuj w wiązce przy progu.

  9. #19
    Użytkownik Ogier Avatar stembalski17
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    K-Z
    Auto
    AR 156 1.9JTD 105 KM
    Postów
    170

    Domyślnie

    wbijalem w kazdego niebiesko-podobnego itp igle po czym szukalem probowka ale zaden nie pokazal mi masy przy zamykaniu nie wiem co jest grane brak mi tego jednego kabelka zeby moc skonczyc i zabrac sie za domykanie szyb :/

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kuris
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    156 SW 1,9JTD / 146 1,6 Boxer
    Postów
    459

    Domyślnie

    a co jak mam alfe 2001r i mam kluczyk scyzoryk z oryginalnym pilotem do centralnego a nie działa mi domykanie szyb ?? da się to jakoś do robić ??

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 20:10
  2. Otwieranie bagaznika z pilota (166)
    Utworzone przez zadra66 w dziale 166
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 08-11-2012, 13:39
  3. [145] zamykanie i otwieranie drzwi i bagaznika z pilota
    Utworzone przez sebastian1984me w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-06-2009, 11:00
  4. [166] otwieranie bagaznika z pilota
    Utworzone przez Michal166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 21:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory