Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: nivomaty amortyzatory tylnie

  1. #1
    mlynek
    Gość

    Domyślnie nivomaty amortyzatory tylnie

    Witam
    Jestem swieżym włascicielem alfy 156 1.9 jtd sportwagon. Mam problem z tylnymi amorami. wymienilem przednie standardowe ale tylnie okazaly sie nivomaty koszt hahaha jednego okolo 2,5tys. Mysle o przerobieniu na standardowe ale z tego co piszecie i sie dowiedzialem jest z tym problem. Czy ktos sie tego juz podjął i zgrało sie z przodem? Czy lepiej nie ruszać. W miescie ciezko mi znalesc mechanika co by sie na tym znał. Czy możecie mi pomuc. Na email wyślijcie mi nr tele jesli ktos wie jak sie za to zabrac marekmlynik@orange.pl

    Czytaj więcej: http://www.forum.alfaholicy.org/156/...#ixzz1NUcYblhf

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Potrzebujesz na tył amortyzatory, sprężyny, poduszki i odboje z osłonami.
    Wszystko to składasz do kupy i działa.
    Nie wiem jaki można mieć z tym problem.
    Kwestia doboru sprężyn.
    Powodzenia.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  3. #3
    mlynek
    Gość

    Domyślnie

    wiesz gdyby to bylo takie proste to bym nie szukal odpoweidzi tutaj. pytanie czy wiesz co to nivomaty bo ja mam samochod od niedawna ale chyba wiem wiecej. nawet we Fiacie nie wiedza jak sie za to zabrac by przypadkiem tyl nie byl wyzej od przodu. Pozatym czytalem tutaj ze nie tylko ja mam z tym problem tylko czy ktos to przerobil ? szuka wlasnie takiej osoby co sie za to wziela i wyszlo oki

  4. #4
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał mlynek Zobacz post
    wiesz gdyby to bylo takie proste to bym nie szukal odpoweidzi tutaj. pytanie czy wiesz co to nivomaty bo ja mam samochod od niedawna ale chyba wiem wiecej. nawet we Fiacie nie wiedza jak sie za to zabrac by przypadkiem tyl nie byl wyzej od przodu. Pozatym czytalem tutaj ze nie tylko ja mam z tym problem tylko czy ktos to przerobil ? szuka wlasnie takiej osoby co sie za to wziela i wyszlo oki
    Nie, nie wiem, Alfę widziałem tylko na plakacie.

    Kolego.
    Przerobiłem co najmniej kilka takich zawieszeń i nikt nie miał problemu.
    A od kiedy to w Fiacie były kiedykolwiek nivomaty ??? skąd oni mają to wiedzieć.
    Musisz dojść po VINie jaki masz zestaw zawieszenia i dobrać odpowiednik w zwykłej sprężynie, a nie do NIVO.
    jak nie chcesz aż tak kombinować, to kupujesz zestaw wszystkich sprężyn i po problemie. I tak wyjdzie taniej.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  5. #5
    mlynek
    Gość

    Domyślnie

    dzieki
    widze ze u mnie w miescie nei ma mechanikow bo gdzie nie pojade to maja problem i nikt nie chce mi tego zrobic

    ---------- Post added at 10:09 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

    a gdzie kolega pablo mieszka moze mi to zrobi

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar babus11
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    159 JTDm 150KM
    Postów
    262

    Domyślnie

    kolego wszystko masz w podpisie u pablo wejdz na jego strone i sie dowiesz gdzie mieszka

  7. #7
    mlynek
    Gość

    Domyślnie

    za daleko a w elblagu to nie ma mechanikow dostaja sraczki jak widza alfe

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar liked
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    AR BRERA 2006 2,4 jtdm
    Postów
    320

    Domyślnie

    Cytat Napisał mlynek Zobacz post
    wiesz gdyby to bylo takie proste to bym nie szukal odpoweidzi tutaj. pytanie czy wiesz co to nivomaty bo ja mam samochod od niedawna ale chyba wiem wiecej.
    kolego, z tego w jaki sposób piszesz, wnioskuję że jesteś bardzo inteligentny, mądry i w ogóle... więc użyj sobie wyszukiwarki, bo było o tym masę postów, w tym jak się zachowuje później auto... a tak na marginesie, skoro Ty wiesz więcej, po co Ci jesteśmy potrzebni my, forumowicze?
    Cytat Napisał mlynek Zobacz post
    Czy możecie mi pomuc.
    i jeszcze jedno, POMÓC

  9. #9
    mlynek
    Gość

    Domyślnie

    tyt tez widze jestes bardzo madry znasz ortografie ps. to moj synek 4 letni pisal

Podobne wątki

  1. [164] amortyzatory tylnie 164
    Utworzone przez T omek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-08-2012, 14:42
  2. Nivomaty 60668186
    Utworzone przez semri w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-03-2012, 16:52
  3. Jakie amortyzatory tylnie?
    Utworzone przez majster w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 19:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory