Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Kierownica multimedialna a radio

  1. #11
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Potrzebowałbym bardziej sam schemat przewodów dochodzących do kostki zasilającej do radia ponieważ miałem ucieta i musze sztukowac.

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Masz przecież w ósmym poście

  3. #13
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Tylko, że ja mam radio kaseciaka i jakis tam mini chemacik jest, ale tych kabli dochodzi tam wiecej niż jest zaznaczonych na tym schemaciku no i niewiem który gdzie podpiąc.

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Podpinasz tylko te które potrzebuje radio.
    To foto w 8 poście też jest od kaseciaka z 156

  5. #15
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Tez tak uczyniłem, ale chyba zapomniałem o jednym tym co wyłączało to radio po jakims czasie, fajna sprawa bo jak bym zapomniał wyłączyc to samo sie wyłączy. Najlepsze jest to że soatało mi troche tych kabli, tj. pomarańczowy, biały, czerwono-zielony, a podłączyłem tylko czerwony (zasilanie) oraz czarny (masa) i radio działa, ale co dajej W tej nowej kostce zostały mi kable koloru pomarańczowego, niebieskiego, i żółtego.
    Tak jabym miał schemat gdzie te przewody idą to bym to zrobił z tego schematu na radiu.

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    W eLearn masz pełny schemat. Wraz z kolorami kabli.

  7. #17
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Kierownica multimedialna zakupiona z alfy 156 po lifcie środka i pasuje ok. Zakupiłem od jednego gostka kierownice + tasme airbag + gratis dostałem pół przendniej wiazki przewodów wraz z kostkami do radia Musiałem tylko przełożyc te kostki i dosztukowac je z przewodami do mojej kostki w tasmie. Sprawdzone i działa tak jak powinno

    Mam inne pytanko odnosnie kierownicy. Zajeło mi to chyba z godzine, aby ją ustawic w miare poprawnie, ale wydaje mi sie, że wciaż pokazuje minimalnie krzywo podczas jazdy na wprost. są to dosłownie milimety, ale mnie to kłuje w oczy troche Przez to czy da sie ją założyc idealnie prosto w domowych warunkach, czy lepiej jechac na ustawienie zbieżnosci?

  8. #18
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Lancer, Giulia quadrifoglio
    Postów
    1,256

    Domyślnie

    w domowych warunkach założysz na tyle idealnie na ile pozwala wieloklin także przekłamania często są, resztę zbieżność załatwi.

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał majster Zobacz post
    Kierownica multimedialna zakupiona z alfy 156 po lifcie środka i pasuje ok. Zakupiłem od jednego gostka kierownice + tasme airbag + gratis dostałem pół przendniej wiazki przewodów wraz z kostkami do radia Musiałem tylko przełożyc te kostki i dosztukowac je z przewodami do mojej kostki w tasmie. Sprawdzone i działa tak jak powinno

    Mam inne pytanko odnosnie kierownicy. Zajeło mi to chyba z godzine, aby ją ustawic w miare poprawnie, ale wydaje mi sie, że wciaż pokazuje minimalnie krzywo podczas jazdy na wprost. są to dosłownie milimety, ale mnie to kłuje w oczy troche Przez to czy da sie ją założyc idealnie prosto w domowych warunkach, czy lepiej jechac na ustawienie zbieżnosci?
    Kierownicę masz widocznie od 147 bo tam jest wieloklin minimalnie inaczej względem osi kierownicy. Tego nie zniwelujesz inaczej niż zbieznością.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 16-07-2011 o 14:18

  10. #20
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Belfer możesz miec racje z tą kierą od 147 bo starałem sie jak mogłem nie ruszac kołami oraz wkładac tak jak starą, a tu zonk. Jest dosłownie minimalnie przesunieta w prawo i za każdym razem jak chce ją załozyc na wprost to takjakby wieloklin mnie trzymał. Jest to naprawde minimalnie przesuniete, ale mnie osobiscie to kłuje w oczy, a ktos inny może to olac. Przez to zrobie zbieżnosc, bo też niewiadomo kiedy była robiona, choc zawiecha jest sztywna - auto przyjechało z niemiec, prowadzi sie super, jedzie prosto nic nie stuka.

    Tylko dlaczego ta kierownica była w 156 po lifcie? Może poprzednik tez o tym nie wiedział? Tego już sie nie dowiem.

Podobne wątki

  1. Kierownica multimedialna czym różni się przed i po FL
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 19:25
  2. kierownica multimedialna
    Utworzone przez krzysiek. w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-05-2012, 15:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory