Zaślepienie EGR

  • Autor wątku Autor wątku grafex
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Ten wątek został zamknięty.
G

grafex

Guest
Witam, jak w temacie czy ktoś z forumowiczów zaślepiał EGR w wersji 2.4JTD ale 140KM? Dodam że te silniki miały już inną normę czystości spalin EURO i podobno występuje problem po zaślepieniu z kontrolką "check".
Mam problem bo niby według komputera działa wszystko poprawnie, EGR, turbo, wtryski itd. a zauważam że przy gwałtownym przyśpieszaniu puszcza czarny dymek(niedużo) oraz już wczesniej opisywany przeze mnie problem przy około 2800-3000tyś obrotów wyczuwam chwilowy mały spadek mocy(tak jak by w słabszych autach w tym momencie właczyć klimę).
Może ktoś się z tym spotkał.
Pozdrawiam.

p.s.Przepływka sprawdzona a nawet podmieniona na inną nową! proszę wykluczyć:P
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Amortyzatory
Powrót
Góra