F
Fury
Guest
Witam
NIesty utknołem po odkreceniu 2 srub imbusowych (6mm) dół kanapy rusza sie gora/dol ale nie bardzo chce wyjsc a nieche czegos urwac
Przerabiał ktoś moze juz ten problem ?
NIesty utknołem po odkreceniu 2 srub imbusowych (6mm) dół kanapy rusza sie gora/dol ale nie bardzo chce wyjsc a nieche czegos urwac
Przerabiał ktoś moze juz ten problem ?