[156] Demontaż tylnej kanapy

F

Fury

Guest
Witam

NIesty utknołem po odkreceniu 2 srub imbusowych (6mm) dół kanapy rusza sie gora/dol ale nie bardzo chce wyjsc a nieche czegos urwac :(

Przerabiał ktoś moze juz ten problem ?
 
Czesciowo problem rozwiazany z prawej wyskoczyla z zaczepu ale z lewej to chyba wykrece cale mocowanie bo nawet niechce drgnac :(
 
Przerabiałem to wczoraj :P wygląda to tak : jeżeli odkręciłeś te ibusowe 2 śruby teraz wsuń łape między dolną a górną częśc kanapy i najlepiej kolanem dociśnij na maksa ku tyłowi auta i szarpnij do góry wyjdzie ci z zaczepów. Najlepiej to zrozumiesz jak to jest zamocowane po tej pierwszej części która ci już zeszła. Nie da się tego do końca opisać słowami ale prosty drut jest zaczepiony o coś w rodzaju haka trzeba du żo pomanewrować palcami i troszke siły :P


Pozdro !
 
Udało sie :-) ale teraz odkrecilem 2 sruby które przytrzymywały te haczyki ale oparcie u gory trzyma sie dosc mocno i znowu utknolem.
Moze ktos juz demontował oparcie siedzonka w sedanie ?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra